LuGard0Ahoj Sheepe, chtěl bych tě poprosit o odložení zápasu. Mám toho ted strašně moc do školy. Budu mít čas, tak od čtvrtka, kdyžtak napiš a dohodneme se, díky za pochopení. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 16:08 Trvalý odkaz
Super_SheepOdpověď na od LuGard0Tak jo, prozatim to dame na ctvrtek navecer, kdyztak pak napis presnejsi cas, kdy se ti to bude hodit. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 20:31 Trvalý odkaz
LuGard0Ok, tak můžeme, kolem 19:15 až 21:00? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 17:47 Trvalý odkaz
Super_SheepOdpověď na od LuGard0j, v 20:00 dojdu na ggc Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 19:28 Trvalý odkaz
LuGard0ok. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 19:35 Trvalý odkaz
Ahoj Sheepe, chtěl bych tě poprosit o odložení zápasu. Mám toho ted strašně moc do školy. Budu mít čas, tak od čtvrtka, kdyžtak napiš a dohodneme se, díky za pochopení.
Odpověď na od LuGard0
Tak jo, prozatim to dame na ctvrtek navecer, kdyztak pak napis presnejsi cas, kdy se ti to bude hodit.
Ok, tak můžeme, kolem 19:15 až 21:00?
Odpověď na od LuGard0
j, v 20:00 dojdu na ggc
ok.