h34D_hUnT3RFoxinka nepřišla, dám nějaký čas na domluvu pro dohrávku... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 21:34 Trvalý odkaz
e1fV neděli dám Foxinka zlutou kartu za ignoraci, pokud se neozves. Domluvte se na novem terminu. (foxinka ty jsi mel cervenou minulou sezonu ze?, tentokrat nebudu tak trpelivy a tentokrat to bude ban, tak šupej..) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 23:04 Trvalý odkaz
FoxinkaHH hoď sem čas, dík. btw sry byl jsem v německu. ....A ty nepíčuj ty klaune.. !! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 09:01 Trvalý odkaz
h34D_hUnT3RTak třeba dnes mezi 18-19, anebo někdy po dalším zápasu v +/- 21... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 13:04 Trvalý odkaz
Foxinkaokay tak to dáme dnes po zápasu.. díky :love: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 14:19 Trvalý odkaz
h34D_hUnT3RNo tak přijdeš nebo ne? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:51 Trvalý odkaz
h34D_hUnT3ROk, kontumace, Foxinka je velmi postižené dítě. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:57 Trvalý odkaz
Foxinkaz poztiženýho dítěte si vyrostl :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:57 Trvalý odkaz
Foxinka nepřišla, dám nějaký čas na domluvu pro dohrávku...
V neděli dám Foxinka zlutou kartu za ignoraci, pokud se neozves. Domluvte se na novem terminu. (foxinka ty jsi mel cervenou minulou sezonu ze?, tentokrat nebudu tak trpelivy a tentokrat to bude ban, tak šupej..)
HH hoď sem čas, dík. btw sry byl jsem v německu. ....A ty nepíčuj ty klaune.. !!
Tak třeba dnes mezi 18-19, anebo někdy po dalším zápasu v +/- 21...
okay tak to dáme dnes po zápasu.. díky :love:
No tak přijdeš nebo ne?
Ok, kontumace, Foxinka je velmi postižené dítě.
z poztiženýho dítěte si vyrostl :)