Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro Cultik

Ahoj Kaelthine, v pondělí ve 20 hodin nemůžu, protože mám noční šichtu, takže můžu od úterý 15.11. od 17 hodin do pátku 18.11. do 22 hodin, to mám volno. Napiš mi termín zde. Díky.

Ne, 13. 11. 2011 15:59 Trvalý odkaz