Nemozne odohrat nic pred tydnem tj. 14.11 jsem podal zadost o vyrazeni z turnaje. Tobe doporucuji si davat pozor priste na svoje povinnosti a kdyz uz se nekam prihlasis nesrat na to.
To ze se prihlasis do ligy a mas spatne vyplnenou ID Gareny ti prijde asi normalni ze te pak nikdo nemuze najit vid? Mas jedine stesti ze admini na cely turnaj plne dlabou byt mnou uz bys davno mel upozorneni a priste by sis dal pozor takhle se to priste stane zase.
To ze na tebe cekam v 14.11 od 19:50 na garene spamuju tvuj nick na hlavnim chatu a ty mi az v 21:30 po mojich 6 zpravach v private chatu napises ze "SES SPLETL A HRAL SI S JINYM CLOVEKEM" beru spise jako vtipek.
A jako tresnicka na dortu je ze mi tady nechavas 2 zpravy typu napis mi na icq ale ani tady ani v profilu nemas ICQ vyplneny. Chci te videt jak fungujes v real lifu preju hodne stesti se zametanim chodniku a pobiranim 3500 kc od uradu.
Treba si z tehle zpravy neco vezmes a zamyslis se nad svym chovanim.
Mas pravdu, je to moja chyba, z nejakeho dovodu som bol presvedceny ze mam vsetko vyplnene, celu minulu sezonu som tu odohral a teraz som to neskontroloval. Ospravedlnujem sa. Co sa tyka 14.11., tak som na garene hral s inym hracom ktory mi napisal "tak muzem to tedy odehrat?", myslel som ze si to ty, kedze s tebou som bol dohodnuty. Znova, cisto moja chyba a nepozornost. Co sa tyka mojho sukromneho a profesneho zivota, na zaklade mojho spravania sa v playzone lige by som sa nehodnotil, aj ked si uvedomujem, ze kedze ma z inej oblasti / stranky nepoznas, utvorit nazor si si mohol len na tomto zaklade, co ma mrzi. Na zaver tohto slohu, na ktory som si vyclenil 5 minut mojho zivota, by som ta rad poziadal, nie len za seba ale urcite aj za cely admin team, aby si svoju ziadost o vyradenie z turnaja prehodnotil. Kazdy hrac ktory je aktivny a je ochotny venovat cast svojho volneho casu tejto hre a komunite je velkym prinosom, preto by sa citim previnilo ak som ti svojim spravanim tuto hru / ligu znechutil. BTW, o moj real life sa vazne bat nemusis, ale uprimne si cenim tvojej snahy ma motivovat k zamysleniu sa nad sebou, mohol si ma tiez pozslat do pice :)
Diky za odpoved - ligu jsem chtel hrat taky jsem se do ni prihlasil, ale vracet bych uz se opravdu nechtel 3 tydny a ani 1 odehrany zapas stim ze ani 1 souper neprisel na 20:00 garenu a zajimal se o odehrani daneho zapasu.
Jde alespon videt jak se wanna-be "admini" staraji o cely beh turnaje. Kdyz uz nekdo funkci admina dela ma ji delat radne. Hraci si pak muzou dovolit to co se prave stalo a potom odchazi lidi jako ja kteri tu kazdej tyden v pondeli od 19:50 byli ready na garene.
Mno ono to tak bolo aj minulu sezonu, ze ten cas v pondelok 20:00 bol viac-menej orientacny a hraci sa dohodli aky termin im vyhovuje viac. Nakoniec sa odohrala drtiva vacsina zapasov a vsetko bolo ok, jediny problem je, ze ludia su neni prilis zvyknuty chodit na playzone, preto je dobre si vymenit ICQ a dohodnut sa tam. Ak si to rozmyslis, tak moje ICQ je 246 981 701, napis mi tam a kludne to zahrame, aj tak ide o zabavu tak to netreba brat tak vazne. Adminov je na to malo a robia to zadarmo, mozme byt radi ze vobec ta liga existuje.
Cao, rad by som to odohral uz tento weekend... napis mi na ICQ plz
Cau pres vikend nebyl cas muzes dnes na tu 8 ?
Jak to bude? Jsi tu nebo ne ?
mozme odohrat zajtra, tj. utorok 22. ok ? cas - hocikedy cez den alebo vecer, napis mi na ICQ
Nemozne odohrat nic pred tydnem tj. 14.11 jsem podal zadost o vyrazeni z turnaje. Tobe doporucuji si davat pozor priste na svoje povinnosti a kdyz uz se nekam prihlasis nesrat na to.
To ze se prihlasis do ligy a mas spatne vyplnenou ID Gareny ti prijde asi normalni ze te pak nikdo nemuze najit vid? Mas jedine stesti ze admini na cely turnaj plne dlabou byt mnou uz bys davno mel upozorneni a priste by sis dal pozor takhle se to priste stane zase.
To ze na tebe cekam v 14.11 od 19:50 na garene spamuju tvuj nick na hlavnim chatu a ty mi az v 21:30 po mojich 6 zpravach v private chatu napises ze "SES SPLETL A HRAL SI S JINYM CLOVEKEM" beru spise jako vtipek.
A jako tresnicka na dortu je ze mi tady nechavas 2 zpravy typu napis mi na icq ale ani tady ani v profilu nemas ICQ vyplneny. Chci te videt jak fungujes v real lifu preju hodne stesti se zametanim chodniku a pobiranim 3500 kc od uradu.
Treba si z tehle zpravy neco vezmes a zamyslis se nad svym chovanim.
Mas pravdu, je to moja chyba, z nejakeho dovodu som bol presvedceny ze mam vsetko vyplnene, celu minulu sezonu som tu odohral a teraz som to neskontroloval.
Ospravedlnujem sa.
Co sa tyka 14.11., tak som na garene hral s inym hracom ktory mi napisal "tak muzem to tedy odehrat?", myslel som ze si to ty, kedze s tebou som bol dohodnuty. Znova, cisto moja chyba a nepozornost.
Co sa tyka mojho sukromneho a profesneho zivota, na zaklade mojho spravania sa v playzone lige by som sa nehodnotil, aj ked si uvedomujem, ze kedze ma z inej oblasti / stranky nepoznas, utvorit nazor si si mohol len na tomto zaklade, co ma mrzi.
Na zaver tohto slohu, na ktory som si vyclenil 5 minut mojho zivota, by som ta rad poziadal, nie len za seba ale urcite aj za cely admin team, aby si svoju ziadost o vyradenie z turnaja prehodnotil. Kazdy hrac ktory je aktivny a je ochotny venovat cast svojho volneho casu tejto hre a komunite je velkym prinosom, preto by sa citim previnilo ak som ti svojim spravanim tuto hru / ligu znechutil.
BTW, o moj real life sa vazne bat nemusis, ale uprimne si cenim tvojej snahy ma motivovat k zamysleniu sa nad sebou, mohol si ma tiez pozslat do pice :)
Diky za odpoved - ligu jsem chtel hrat taky jsem se do ni prihlasil, ale vracet bych uz se opravdu nechtel 3 tydny a ani 1 odehrany zapas stim ze ani 1 souper neprisel na 20:00 garenu a zajimal se o odehrani daneho zapasu.
Jde alespon videt jak se wanna-be "admini" staraji o cely beh turnaje. Kdyz uz nekdo funkci admina dela ma ji delat radne. Hraci si pak muzou dovolit to co se prave stalo a potom odchazi lidi jako ja kteri tu kazdej tyden v pondeli od 19:50 byli ready na garene.
Mno ono to tak bolo aj minulu sezonu, ze ten cas v pondelok 20:00 bol viac-menej orientacny a hraci sa dohodli aky termin im vyhovuje viac. Nakoniec sa odohrala drtiva vacsina zapasov a vsetko bolo ok, jediny problem je, ze ludia su neni prilis zvyknuty chodit na playzone, preto je dobre si vymenit ICQ a dohodnut sa tam.
Ak si to rozmyslis, tak moje ICQ je 246 981 701, napis mi tam a kludne to zahrame, aj tak ide o zabavu tak to netreba brat tak vazne. Adminov je na to malo a robia to zadarmo, mozme byt radi ze vobec ta liga existuje.