Omlouvám se, měl jsem ten den myšlenky úplně jinde. Jinak díky za zkontaktování blazniku, hlavně že newsky mi posíláš vždycky :D má se to teda ještě odehrát? Popř. kdy?
Já hraju pouze na kontumační free winy, jinak to neumím, to víš, pravidla jsou pravidla. PS: Mě taky nikdo nezkontaktoval a já mám každý den myšlenky úplně jinde. Kdybys neměl real life tak jako já, tak by se ti nestalo, že bys zapomněl. :_D
Jinak, nevím jak bych tě měl zkontaktovat, když na sebe ve svém profilu nemáš žádný kontakt. ;_) Já už bych to nejraději nedohrával a nechal si ten free win za to, že si na to zapomněl a nepřišel, ale když jinak nedáš, tak to teda můžem odehrát od teďka do 26.11.2011 do 22 hod. nebo pak až od 29.11.2011 do 4.12.2011 do 22:00 hod., tak plánuj. :_D
Že ti není hanba takhle lhát ty šulíne :D Kdybys mě aspoň nespamoval na icq když dáváš newsky ohledně race war apod... takhle lhát veřejně ve svůj prospěch, nu , to není hezké. Naposled, když jsem to chtěl odehrát, napsal si: Blaznik (20:19:36 22/11/2011) Já dnes už ne, jsem unavený.
Blaznik (20:19:47 22/11/2011) Proti tobě musím být čilý a ani to mi nepomůže. :_D
Mám teď hodně věcí do školy, tzn. že si na to jen tak nevzpomenu :D ale na pc jsem hodně tak stačí napsat, já si na to snad teď taky vzpomenu jak to půjde :) tak snad to odehrajeme co nejdříve, gl :D
Alakazam nepřišel. Děkuju předem za kontumační win. ;_)
zluta
Omlouvám se, měl jsem ten den myšlenky úplně jinde. Jinak díky za zkontaktování blazniku, hlavně že newsky mi posíláš vždycky :D má se to teda ještě odehrát? Popř. kdy?
Já hraju pouze na kontumační free winy, jinak to neumím, to víš, pravidla jsou pravidla. PS: Mě taky nikdo nezkontaktoval a já mám každý den myšlenky úplně jinde. Kdybys neměl real life tak jako já, tak by se ti nestalo, že bys zapomněl. :_D
Jinak, nevím jak bych tě měl zkontaktovat, když na sebe ve svém profilu nemáš žádný kontakt. ;_) Já už bych to nejraději nedohrával a nechal si ten free win za to, že si na to zapomněl a nepřišel, ale když jinak nedáš, tak to teda můžem odehrát od teďka do 26.11.2011 do 22 hod. nebo pak až od 29.11.2011 do 4.12.2011 do 22:00 hod., tak plánuj. :_D
Že ti není hanba takhle lhát ty šulíne :D Kdybys mě aspoň nespamoval na icq když dáváš newsky ohledně race war apod... takhle lhát veřejně ve svůj prospěch, nu , to není hezké. Naposled, když jsem to chtěl odehrát, napsal si:
Blaznik (20:19:36 22/11/2011)
Já dnes už ne, jsem unavený.
Blaznik (20:19:47 22/11/2011)
Proti tobě musím být čilý a ani to mi nepomůže. :_D
Mám teď hodně věcí do školy, tzn. že si na to jen tak nevzpomenu :D ale na pc jsem hodně tak stačí napsat, já si na to snad teď taky vzpomenu jak to půjde :) tak snad to odehrajeme co nejdříve, gl :D
Ok, už jsme se domluvili, odehrajeme to co nejdřív. Díky za pochopení.