starZ.MadmaNRad by som to odohral skor, napr. o 19:30 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 16:22 Trvalý odkaz
Rad by som to odohral skor, napr. o 19:30