Eviančau fabózi. Neodložíme to jindy, nevim jestli se to do večera zlepší, ale teď se cítím jak přejetý válcem, nebo tak nějak podobně v piči. Mohl by sis dohrát game vs HH a tu naši přeložit na příští týden? OFC jestli jsi proti, tak to odehraju. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 17:14 Trvalý odkaz
EvianPoslední přístup: 28.11.2011 - 18:47 byls tu dpč, a ani mi neodepíšeš sakra. JE TO PROBLÉM? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 21:03 Trvalý odkaz
Fabozisorry bol som tu ale akosi som zabudol odpisat. kedy to mozme dohrat? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:56 Trvalý odkaz
Evianpříští tejden, v sobotu mám přijmačky a plánuju celej tejden nehrát. A taky jsi pěkně nasral Heada Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 00:20 Trvalý odkaz
Faboziok tak po tych prijmackach a nechodia mi notifikacie z comentov pod zapasom co ma prekvapilo. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 11:12 Trvalý odkaz
EvianOk, takže dohodneme se na příští pondělí = 12. ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 21:56 Trvalý odkaz
Eviantak po domluvě znova přeloženo :-D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 21:08 Trvalý odkaz
Fabozitak co kedy do konecne zahrame? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 12. 1. 2012 14:03 Trvalý odkaz
Evianvýborná otázka, každý den kontroluju PZ a w3cz, takže mi napiš odpo, že večer chceš hrát, a myslim že se najdem brzo Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 13. 1. 2012 02:14 Trvalý odkaz
čau fabózi. Neodložíme to jindy, nevim jestli se to do večera zlepší, ale teď se cítím jak přejetý válcem, nebo tak nějak podobně v piči. Mohl by sis dohrát game vs HH a tu naši přeložit na příští týden? OFC jestli jsi proti, tak to odehraju.
Poslední přístup: 28.11.2011 - 18:47 byls tu dpč, a ani mi neodepíšeš sakra. JE TO PROBLÉM?
sorry bol som tu ale akosi som zabudol odpisat. kedy to mozme dohrat?
příští tejden, v sobotu mám přijmačky a plánuju celej tejden nehrát. A taky jsi pěkně nasral Heada
ok tak po tych prijmackach a nechodia mi notifikacie z comentov pod zapasom co ma prekvapilo.
Ok, takže dohodneme se na příští pondělí = 12. ?
tak po domluvě znova přeloženo :-D
tak co kedy do konecne zahrame?
výborná otázka, každý den kontroluju PZ a w3cz, takže mi napiš odpo, že večer chceš hrát, a myslim že se najdem brzo