Super_SheepCau, kdy to odehrajem? Hrajes to jeste? Ja mam cas vzdycky navecer. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 22:42 Trvalý odkaz
EvianPerverzakJura má poslední přístup měsíc zpátky, už jsem několikrát zmiňoval, že je na čase ho vyhodit, ale můžeš mu zkusit napsat na ICQ... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 17. 12. 2011 09:57 Trvalý odkaz
Cau, kdy to odehrajem? Hrajes to jeste? Ja mam cas vzdycky navecer.
PerverzakJura má poslední přístup měsíc zpátky, už jsem několikrát zmiňoval, že je na čase ho vyhodit, ale můžeš mu zkusit napsat na ICQ...