Super_SheepZdar Sedo, sorry ze sem neprisel; ja blbec na to celej tyden myslim, ale v pondeli zapomenu -.-Kdy to odehrajem? Ja muzu krome stredy kazdej den navecer. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 20. 12. 2011 09:09 Trvalý odkaz
Zdar Sedo, sorry ze sem neprisel; ja blbec na to celej tyden myslim, ale v pondeli zapomenu -.-
Kdy to odehrajem? Ja muzu krome stredy kazdej den navecer.