strašně moc se omlouvám (ano, jsem si vědom toho, že jsme se minulej týden domlouvali že nepřijdu, ale i tak), ale tak na 80% tady, ani na Gareně, večer nebudu. Buď to můžem odehrát kolem desáté a nebo, lepší termín, po Vánocích. Nezlob se prosím :( :( :(
Rád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky.
strašně moc se omlouvám (ano, jsem si vědom toho, že jsme se minulej týden domlouvali že nepřijdu, ale i tak), ale tak na 80% tady, ani na Gareně, večer nebudu. Buď to můžem odehrát kolem desáté a nebo, lepší termín, po Vánocích. Nezlob se prosím :( :( :(
Rád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky.