h34D_hUnT3RProsím tě, jestli to chceš odehrát, napiš mi na icq 337297237, já na gareně ani bnetu nebývám vůbec a v ligový čas mám vždy SC2 turnaje, tak to nestí Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 15. 2. 2012 22:53 Trvalý odkaz
Prosím tě, jestli to chceš odehrát, napiš mi na icq 337297237, já na gareně ani bnetu nebývám vůbec a v ligový čas mám vždy SC2 turnaje, tak to nestí