LuGard0Čau, napiš jestli tu budeš v pondělí. Kdyby ti to nevyhovovalo, tak si napiš termín a domluvíme se na icq nebo tady. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 8. 1. 2012 01:04 Trvalý odkaz
starZ.MadmaNcau, dnes mi to asi nevide, tak radsej by som to zahral napr. vo stvrtok, ozvi sa mi na icq a dohodneme sa potom na case. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 9. 1. 2012 17:05 Trvalý odkaz
Čau, napiš jestli tu budeš v pondělí. Kdyby ti to nevyhovovalo, tak si napiš termín a domluvíme se na icq nebo tady.
cau, dnes mi to asi nevide, tak radsej by som to zahral napr. vo stvrtok, ozvi sa mi na icq a dohodneme sa potom na case.