Rád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na email, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky.
Zdar, hele nemůžu ti teď nějak poslat zprávu na icq, píše mi to, že dostáváš zprávy jen od těch, co mají na icq regnuté telefoní číslo, wtf. Nakonec bych ten zápas přeci jen rád odehrál...
No to nevím proč by ti nemělo jít ... napsat mi na icq. Žádné nastavení jsem neměnil a psal si mi už i dříve. Já mám u tebe zase problém v tom, že tě vidím stále offline, takže nevím kdy ti napsat. Dnes a zítra mám čas, tak napiš třeba čas a můžeme to spáchat. :_)
Rád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na email, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky.
Zdar, hele nemůžu ti teď nějak poslat zprávu na icq, píše mi to, že dostáváš zprávy jen od těch, co mají na icq regnuté telefoní číslo, wtf. Nakonec bych ten zápas přeci jen rád odehrál...
No to nevím proč by ti nemělo jít ... napsat mi na icq. Žádné nastavení jsem neměnil a psal si mi už i dříve. Já mám u tebe zase problém v tom, že tě vidím stále offline, takže nevím kdy ti napsat. Dnes a zítra mám čas, tak napiš třeba čas a můžeme to spáchat. :_)