CultikRád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na email, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 8. 2. 2012 20:10 Trvalý odkaz
Rád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na email, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky.