Super_SheepTak kdypak to odehrajem? Ja muzu skoro kazdej den navecer napriklad... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 23. 1. 2012 20:14 Trvalý odkaz
Fabozi26teho niekedy vecer okolo piatej? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 24. 1. 2012 11:16 Trvalý odkaz
Super_Sheepjo, muze byt Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 25. 1. 2012 14:58 Trvalý odkaz
Super_SheepDneska nic? Tak nahoď dalsi datum.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 26. 1. 2012 17:37 Trvalý odkaz
Fabozisem mysel dnes vecer21:00 ak mas cas Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 26. 1. 2012 18:15 Trvalý odkaz
Super_Sheepto uz sem byl na pivku xDtak dneska po osme nebo az o vikendu Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 27. 1. 2012 12:05 Trvalý odkaz
Super_SheepTak jak? Dnes bylo zase pondeli, pripominam. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 6. 2. 2012 20:26 Trvalý odkaz
Tak kdypak to odehrajem? Ja muzu skoro kazdej den navecer napriklad...
26teho niekedy vecer okolo piatej?
jo, muze byt
Dneska nic? Tak nahoď dalsi datum..
sem mysel dnes vecer
21:00 ak mas cas
to uz sem byl na pivku xD
tak dneska po osme nebo az o vikendu
Tak jak? Dnes bylo zase pondeli, pripominam.