CultikRád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na email, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 8. 2. 2012 20:11 Trvalý odkaz
CultikNapiš kdy a kde. Můžu zítra, což jest úterý. :_) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 13. 2. 2012 22:17 Trvalý odkaz
CultikPotvrď si mě na icq. Díky. :_) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 14. 2. 2012 18:07 Trvalý odkaz
CultikTak to necháme na Elfovi no. :_) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 21. 2. 2012 19:23 Trvalý odkaz
Rád už bych to odehrál, protože se blíží konec základní části. Ozvi se mi, na icq, na email, na facebook, kdekoli. Navrhni nějaký termín a já ti napíšu, jestli jo, nebo navrhnu jiný. Díky.
Napiš kdy a kde. Můžu zítra, což jest úterý. :_)
Potvrď si mě na icq. Díky. :_)
Tak to necháme na Elfovi no. :_)