mhwk20:25 - tc muhy: nemuzu si sehnat nekoho 2hyho?20:26 - asesino: ok no20:26 - tc muhy: díky20:26 - asesino: np20:26 - tc muhy: zelý je ok?20:26 - asesino: ok20:26 - tc muhy: dík moc20:27 - asesino: np Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 11. 4. 2012 20:28 Trvalý odkaz
czninjagg :beer: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 11. 4. 2012 20:43 Trvalý odkaz
chodec12gg, kdyby jste od začátku hráli s pálkama, tak jste nás nejspíš dali :D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 11. 4. 2012 20:44 Trvalý odkaz
mhwkjn, příště hraju jen na pálky :DD :lol: :lol: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 11. 4. 2012 20:50 Trvalý odkaz
20:25 - tc muhy: nemuzu si sehnat nekoho 2hyho?
20:26 - asesino: ok no
20:26 - tc muhy: díky
20:26 - asesino: np
20:26 - tc muhy: zelý je ok?
20:26 - asesino: ok
20:26 - tc muhy: dík moc
20:27 - asesino: np
gg :beer:
gg, kdyby jste od začátku hráli s pálkama, tak jste nás nejspíš dali :D
jn, příště hraju jen na pálky :DD :lol: :lol: