Admin: Pitny, chce to klídek... Ty ani víš jestli jsou hrát a už zadáváš výsledek... Stačí napsat soupeři se nenapojily na server do 10min., chceme defaultní win :)
Je to uz konecnej vysledek nikdo se nanapojil a uz 20::36 jeden odnich uz hraje na serveru a nenapojise kamos ho ma ve friend tak at to co nejdruv potvrdej
Potvrdte to ! kdyz nejdte hrat
Admin:
Pitny, chce to klídek... Ty ani víš jestli jsou hrát a už zadáváš výsledek... Stačí napsat soupeři se nenapojily na server do 10min., chceme defaultní win :)
Je to uz konecnej vysledek nikdo se nanapojil a uz 20::36 jeden odnich uz hraje na serveru a nenapojise kamos ho ma ve friend tak at to co nejdruv potvrdej
bajirek potvrdto nikdo se nanpojil ;)
Admin:
Vidíš jak to jde :) Potvrzeno! :D
Pagination