Přejít k hlavnímu obsahu

TP-Link MČR Nightcup #135

clash royale

Ovládací panel

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráči

TP-Link MČR Nightcup #135

Turnaj je součástí MČR klasifikace
Začátek turnaje
Registrace
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
59/
500
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

ezona MČR mobile je v plném proudu a my vám ve spolupráci s hlavním sponzorem TP-Linkpřinášíme další sérii turnajů. Čtyři večery plné napětí a zábavy ale jenom jeden vítěz. Tak neváhej a přihlas se ještě dnes.

 

Letos, stejně jak v loňské sezóně budou turnaje rozděleny na dvě části. Každou středu se hráči utkají v ingame klání otevřeném komukoli, kdo se přihlásí. Nejlepších 16 z tohoto turnaje postoupí do nedělního playoff, kde se utkají bonusové MČR body. Po čtyřech takovýchto turnajích se hráči utkají v měsíčním finále, kde budou mít šanci vyhrát finanční odměny a pořádný příděl MČR bodů..

 

TP-Link MČR NightCup turnajová série:

Neděle 25. 08. 2019 19:30PLAYzone MČR NightCup #132
Neděle 01. 09. 2019 19:30PLAYzone MČR NightCup #133
Neděle 08. 09. 2019 19:30PLAYzone MČR NightCup #134
Neděle 15. 09. 2019 19:30PLAYzone MČR NightCup #135

MČR bodování TP-Link MČR NightCup #132:

 • TOP32: 10 bodů

Registrace do PLAYzone turnaje:

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Clash Royale GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level 8. Registrace končí 30 minut před začátkem turnaje, údaje budou rozeslány za dalších 15 minut.

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané skrze in-game turnajový systém v Clash Royale. Po uzavření registrací do turnaje obdržíte název a heslo turnaje prostřednictvím soukromé zprávy na PLAYzone. Abyste tuto zpravu obdrželi, je potřeba být v turnaji zaregistrovaný!

Turnajové nastavení:

Délka trvání turnaje: 1 hodina

 • Formát: 1v1
  Délka jednoho zápasu: 3 minuty
  Délka prodloužení (overtime): 3 minuty
 • Karty a omezení:
  Je povolené měnit decky mezi jednotlivými bitvami.
  Je povolené použít jakoukoliv kartu ve hře.
   
 • V rámci turnaje budou levely karet a věží automaticky omezené na následující úrovně:
  King max level: 9
  Common karta max level: 9
  Rare karta max level: 9
  Epic karta max level: 9
 • Legendary karta max level: 9
cr

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. V případě playoff můžete admina kontaktovat pomocí ingame chatu v klanu.

Varování, nešiřte hesla k turnajům:

Po zkušenostech z minulých turnajů budeme důsledně sledovat úniky hesel. V případě opakované účasti neregistrovaného hráče v turnaji se bude trest na účast v PLAYzone turnajích stupňovat z týdnu, měsíce, banu na MČR 2019 až na permanentní ban.

U každého neregistrovaného účastníka budeme také sledovat jejich klany a dožadovat se důkazu, že úniku hesla nedošlo skrze jejich klan. V takovém případě budeme požadovat vyhození parazita z klanu, v případě nedodržení příkazů PLAYzone admin týmu či opakování prohřešků bude následovat stupňování banu pro celé klany až po ban na MČR 2019 či permanent.

Každý seriozní klan by měl zodpovídat za své členy, takže bychom rádi poprosili všechny bojovníky o vstřícnost za účelem udržení pořádku, abychom naši arénu udrželi čistou.

 


Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Patnáct minut před začátkem turnaje je potřeba přijít na stránky PLAYzone a v soukromé zprávě si vyzvednout název turnaje a heslo.
mčr mobile