Přejít k hlavnímu obsahu

PLAYzone MČR Nightcup #25

Výchozí obrázek

Ovládací panel

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráči

PLAYzone MČR Nightcup #25

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
293/
1000
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Dvě úvodní turnajové série nabídly spoustu neuvěřitelných zápasů a nejen proto pokračujeme dál. Tři turnaje, stovky účastníků, ale jen jeden šampion. Staň se jim právě ty a zaregistruj se!

Sobota 25. 03. 2017PLAYzone MČR NightCup #23 - 2000 gemů
Sobota 01. 04. 2017PLAYzone MČR NightCup #24 - 2000 gemů
Středa 05. 04. 2017PLAYzone MČR NightCup #25 - 10000 gemů

Na základě událostí při minulém 10000 gemovém turnaji, kdy došlo k úniku hesla a porušení pravidel fair play jsme se rozhodli na základě podnětů komunity pro tento Nightcup jednorázově vyzkoušet jiný systém vstupu do ingame turnaje. Registrace budou uzavřeny v 19:00 a poté bude hráčům rozesláná zpráva s názvem klanu přes který budou vstupovat do turnaje. Hráč zažádá o vstup do daného klanu a pokud bude registrován na PLAYzone může se skrze klan hlásit do ingame turnaje. O vstup do klanu žádejte s dostatečným předstihem a nenechávejte žádost na poslední chvíli abyste předešli komplikacím.

Po zařazení hráč odejde z klanu aby uvolnil místo dalším. Žádáme hráče o trpělivost, při očekávaném vyšším počtu hráčů může vyřízení vaší žádosti trvat delší dobu. Je možné, že budete muset poslat svou žádost několikrát kvůli zaplnění klanu nebo příliš velkému počtu čekajících žádostí. Čas začátku turnaje (21:00) i bodové odměny (viz níže) zůstávají stejné. Heslo k turnaji nebudeme posílat, vstup přes klan je jedinou možností jak se zúčastnit.


MČR bodování PLAYzone MČR NightCup #25:

 • TOP8: 120/100/80/68/64/60/56/52 MČR bodů
 • TOP16: 48/46/44/42/40/38/36/34 MČR bodů
 • TOP24: 32/30/28/26/24/22/20/18 MČR bodů
 • TOP32: 16/14/12/10/8/6/4/2 MČR body

Registrace do PLAYzone turnaje:

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Clash Royale GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level 8

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané skrze in-game turnajový systém v Clash Royale. Po uzavření registrací do turnaje obdržíte název klanu přes který se dostanete do turnaje prostřednictvím soukromé zprávy na PLAYzone. Abyste tuto zpravu obdrželi, je potřeba být v turnaji zaregistrovaný!

Základní dotace turnaje je 10000 gemů. 

Turnajové nastavení:

Délka trvání turnaje: 1 hodina

 • Formát: 1v1
  Délka jednoho zápasu: 3 minuty
  Délka prodloužení (overtime): 3 minuty

 • Karty a omezení:
  Je povolené měnit decky mezi jednotlivými bitvami.
  Je povolené použít jakoukoliv kartu ve hře.

 • V rámci turnaje budou levely karet a věží automaticky omezené na následující úrovně:
  King max level: 9
  Common karta max level: 9
  Rare karta max level: 7
  Epic karta max level: 4
 • Legendary karta max level: 1

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje.

Varování, nešiřte hesla k turnajům:

Po zkušenostech z minulých turnajů budeme důsledně sledovat úniky hesel. V případě opakované účasti neregistrovaného hráče v turnaji se bude trest na účast v PLAYzone turnajích stupňovat z týdnu, měsíce, banu na MČR 2017 až na permanentní ban.

U každého neregistrovaného účastníka budeme také sledovat jejich klany a dožadovat se důkazu, že úniku hesla nedošlo skrze jejich klan. V takovém případě budeme požadovat vyhození parazita z klanu, v případě nedodržení příkazů PLAYzone admin týmu či opakování prohřešků bude následovat stupňování banu pro celé klany až po ban na MČR 2017 či permanent.

Každý seriozní klan by měl zodpovídat za své členy, takže bychom rádi poprosili všechny bojovníky o vstřícnost za účelem udržení pořádku, abychom naši arénu udrželi čistou.Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Dvě hodiny před začátkem turnaje je potřeba přijít na stránky PLAYzone a v soukromé zprávě si vyzvednout název klanu prostřednictvím kterého se dostanete do turnaje.