Apex Legends Nightcup #1

ApexLegendsBanner

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmy

Apex Legends Nightcup #1

Začátek turnaje
Registrace
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
50/
64
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
3
/
3
Admini turnaje

Finální pořadí

Náš první turnaj v Apex Legends se setkal s velikým úspěchem a tak jsme se rozhodli přijít s pokračováním. Vzali jsme si k srdci vaše připomínky a zpětnou vazbu a nově se bude hrát herní systém alá Rivals. Tak neváhej a registruj se s týmem ještě dnes, hrajeme už ve středu 13.2. od 18:00!

Formát turnaje

Turnaj se hraje systémem alá Twitch Rivals a to tímto způsobem:

 • Každý tým má 3 hodiny na to získat v matchmaking hrách co nejvíce bodů. Po uplynutí tří hodin nebude přijat žádný další screenshot s výsledky.
 • Body lze získat buď za killy nebo za umístění následovně:
  • 1 kill = 1 bod
  • 1. místo = 10 bodů
  • 2/3. místo = 5 bodů
  • 4/5. místo = 3 body
 • Tým musí v případě zisku bodů poslat adminovi turnaje (jerabina#2946) na Discordu do soukromé zprávy jméno týmu na PLAYzone společně se screenshotem finálového skóre, kde musí být v herním chatu napsán unikátní kód pro tento turnaj, který hráči obdrží do soukromých zpráv na začátku turnaje zde na PLAYzone a následně pořadí hry o jakou se jedná. Pokud nebude screenshot obsahovat dané náležitosti, nemůže být počítán do celkového skóre.
 • Alespoň jeden hráč z týmu je povinen svoje zápasy streamovat. Link na stream zašlete adminovi (jerabina#2946) do soukromé zprávy na Discordu před začátkem turnaje.

Pokud dva a více týmů budou mít po skončení stejně bodů, sečte se celkové udělené poškození a tým s vyšším poškozením vyhrává.

Celkovou tabulku se skórem nalezneš na tomto odkazu.

Zadávání výsledků

Body zapisuje do celkové tabulky turnaje admin. Výsledky zasílejte v podobě screenshotu finálového skóre, kde musí být v herním chatu napsán unikátní kód pro tento turnaj, který hráči obdrží do soukromých zpráv na začátku turnaje zde na PLAYzone a následně pořadí hry o jakou se jedná. Tyto screenshoty posílejte do soukromé zprávy adminovi turnaje (jerabina#2946) na Discordu.

Registrace do turnaje

 • Pro účast v turnaji musí být všichni členové týmu registrovaní na PLAYzone.cz.
 • Registrace do turnaje probíhá přes turnajový systém zde na webu. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu vyplněno své GAME ID (Origin nick) pro hru Apex Legends.
 • Následně stačí kliknout zde na stránce turnaje v Ovládacím panelu turnaje na Přihlásit se do turnaje, zadat jméno týmu a jméno spoluhráčů a jakmile vaši spoluhráči potvrdí svou účast přes odkaz ve zprávách zde na PLAYzone, jste zaregistrováni v turnaji.
 • Registrace budou ukončeny v 17:55, poté hráči obdrží unikátní kód pro tento turnaj do soukromých zpráv zde na PLAYzone.

Ceny v turnaji 

Na vítěze tohoto turnaje čeká 3x myš Viper V570 BLACKOUT

Viper V570 BLACKOUT

Poznámka: o výhru se soutěží pouze v případě, že se do turnaje připojí 16 a více týmů.

Komunikace s adminem

Komunikace s adminem probíhá výhradně na Discord serveru, na který se připojíte tímto odkazem: https://discord.gg/FR6PsK2