Team Spirit vs Sprout | IEM Cologne 2021 Play-In

Zápasovník / IEM Cologne 2021 Play-In / Team Spirit vs Sprout

Formát zápasu

Vítěz postupuje do hlavní fáze

Mapy

Statistiky

Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 66-45 +21 1,46 0,77 0,52
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 72-52 +20 1,38 0,84 0,61
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 58-54 +4 1,07 0,68 0,63
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 47-50 -3 0,94 0,55 0,58
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 47-56 -9 0,83 0,55 0,65
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Marko kressy Đorđević 60-57 +3 1,05 0,70 0,67
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 51-52 -1 0,98 0,60 0,61
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 53-61 -8 0,86 0,62 0,71
Německo - vlajka Denis denis Howell 48-60 -12 0,80 0,56 0,70
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 44-62 -18 0,70 0,51 0,72
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 26-17 +9 1,52 1,00 0,65
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 24-15 +9 1,60 0,92 0,57
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 17-12 +5 1,41 0,65 0,46
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 17-15 +2 1,13 0,65 0,57
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 14-18 -4 0,77 0,53 0,69
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Marko kressy Đorđević 22-21 +1 1,04 0,84 0,80
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 15-19 -4 0,78 0,57 0,73
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 16-21 -5 0,76 0,61 0,80
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 11-18 -7 0,61 0,42 0,69
Německo - vlajka Denis denis Howell 12-20 -8 0,60 0,46 0,76
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 28-19 +9 1,47 0,93 0,63
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 19-18 +1 1,05 0,63 0,60
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 18-18 0 1,00 0,60 0,60
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 15-19 -4 0,78 0,50 0,63
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 17-22 -5 0,77 0,56 0,73
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 28-16 +12 1,75 0,93 0,53
Německo - vlajka Marko kressy Đorđević 21-19 +2 1,10 0,70 0,63
Německo - vlajka Denis denis Howell 18-19 -1 0,94 0,60 0,63
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 15-21 -6 0,71 0,50 0,70
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 14-23 -9 0,60 0,46 0,76
Team Spirit - logo Team Spirit K-D +/- K/D K/r D/r
Rusko - vlajka Abdul degster Gasanov 24-12 +12 2,00 0,82 0,41
Rusko - vlajka Nikolay mir Bityukov 27-18 +9 1,50 0,93 0,62
Rusko - vlajka Leonid chopper Vishnyakov 16-16 0 1,00 0,55 0,55
Ukrajina - vlajka Viktor sdy Orudjev 15-19 -4 0,78 0,51 0,65
Rusko - vlajka Boris magixx Vorobiev 13-19 -6 0,68 0,44 0,65
Sprout - logo Sprout K-D +/- K/D K/r D/r
Německo - vlajka Josef faveN Baumann 24-19 +5 1,26 0,82 0,65
Německo - vlajka Marko kressy Đorđević 17-17 0 1,00 0,58 0,58
Německo - vlajka Denis denis Howell 18-21 -3 0,85 0,62 0,72
Německo - vlajka Fritz slaxz- Dietrich 12-18 -6 0,66 0,41 0,62
Německo - vlajka Timo Spiidi Richter 13-20 -7 0,65 0,44 0,68

Vzájemné zápasy

0 Výhry 0 Remízy 0 Výhry