Přejít k hlavnímu obsahu

Chceš rozšířit PLAYzone tým? Máš skvělou možnost, hledáme redaktory pro mobilní hry

19. 7. 2022 | 11:05 PLAYzone
Rád píšeš články či povídky? Ovládáš mistrně češtinu? Máš rád nové výzvy? Hraješ populární mobilní tituly a víš o všem, co se kolem kompetitivního mobilního hraní kde šustne? Tak přesně pro tebe máme nabídku, PLAYzone tým totiž hledá redaktory právě pro mobilní hry, konkrétně Brawl Stars a Wild Rift!
hledáme redaktory pro mobilní hry
hledáme redaktory pro mobilní hry
Zdroj: PLAYzone

Pokud jsou mobilní hry jedničkou na tvém herním seznamu a plánuješ prorazit v herním světe, cesta profi hráče rozhodně není jedinou volbou. Jestli tě baví psát, máme tu pro tebe jedinečnou možnost, jak se podílet na rozkvětu esportu na české a slovenské scéně. Právě pro mobilní hry totiž momentálně hledáme redaktora. Takže jestli světu kompetitivních mobilních herních titulů jako je Brawl Stars či Wild Rift rozumíš a zároveň ti také není cizí psaní ať už článků nebo třeba povídek, hledáme právě tebe.

Co musíš pro to, aby místo bylo právě tvoje, udělat? Stačí se ozvat na email dietiova@playzone.cz, do předmětu napsat redaktor pro mobilní hry a v samotném mailu se pak rozepsat o sobě, svých zkušenostech v oboru a důvodech, proč se chceš stát redaktorem či redaktorkou. Pokud máš ukázku své aktuální tvorby, můžeš ji rovnou přiložit do přílohy. Nezapomeň, že gramatická úroveň tohoto mailu bude tvou první vizitkou.

Do týmu velmi rádi přijmeme i kolegu či kolegyni ze Slovenska. Pokud je tedy tvým mateřským jazykem právě slovenština, své místo u nás můžeš získat stejným postupem.

Obecné požadavky na uchazeče

  • Přiměřený věk a zkušenosti vůči požadované pozici (uchazeč by měl oplývat sebereflexí, sám vědět, na co má a na co nemá)
  • Naprostým základem je ovládání gramatiky rodného jazyka
  • Znalost oboru, praxe vítána. Redaktoři samozřejmě musí kromě mateřského jazyka mít také základní znalosti v angličtině a především se vyznat ve světě kompetitivního mobilního hraní
  • Spolehlivost, komunikativnost, iniciativa a schopnost zapojit se do fungujícího týmu

Uchazečům nabízíme

  • Práci v mladém a rozvíjejícím se týmu, který usilovně pracuje na budování a posouvání úrovně česko-slovenského esportu
  • Získání zkušeností a kontaktů, které můžeš později zužitkovat
  • Finanční odměny za články 
  • Možnost dalšího rozvoje v rámci nadstavbových placených pozic v PLAYzone
Šéfredaktorka PLAYzone. Hrami žije od malička a její srdcovkou vždy byl StarCraft, jemuž se věnovala kompetitivně, a World of Warcraft.