Přejít k hlavnímu obsahu

Hlasování o vítěze Křišťálové lupy se blíží ke konci, podpořte v anketě jediného zástupce esportu

29. 10. 2021 | 10:30 Všechny hry PLAYzone
Známé pojmy ČSFD, ČT24, Bez frází, Bulánci, Mikýř nebo DVTV – a vedle nich náš web. O čem že to hovoříme? Samozřejmě, že o nominacích na Křišťálovou lupu, do jejíhož výběru jsme se po dlouhých letech opět dostali! Díky nominacím pro nás můžete hlasovat mezi zájmovými weby, kde loni triumfoval oblíbený INDIAN.
Křišťálová lupa
Křišťálová lupa
Zdroj: grafika PLAYzone

Už je to dlouhých deset let, co jsme naposledy usilovali o nominaci v prestižní anketě Křišťálová lupa. Od té doby se nejen český esport posunul neuvěřitelným způsobem a čím dál častěji se dostává do mainstreamu. Každodenní práce přináší své ovoce různými způsoby a nominace na Cenu českého internetu jménem Křišťálová lupa nás neuvěřitelně těší. Už jen to, že jsme se dostali do finálové desítky v kategorii zájmových webů, je velký úspěch nejen pro nás. Je to hlavně samo o sobě důkazem, že šířit povědomí a lásku k esportu má smysl.

Současně je tahle nominace velkým poděkováním vám všem. Ať už jste volnočasoví fanoušci esportu, nebo si na něj najdete čas denně v řádech hodin, poděkování patří každému jedinci. Pokud byste práci celého našeho online týmu a redakce chtěli podpořit ještě více, nyní je ta správná příležitost. Budeme nesmírně vděční za každý jeden hlas čtenáře, fanouška, hráče i hráčky – prostě vás, zástupců komunity. Protože bez vás by to nešlo! Když minule mohl vyhrát zástupce světa her, tak proč by to nemohl dokázat i někdo z progresivního esportového prostředí?

Hlasovat můžete na tomhle odkaze až do 1. listopadu, slavnostní vyhlášení se odehraje o tři týdny později.

Děkujeme!

Křišťálová lupa
Křišťálová lupa
Zdroj: grafika PLAYzone
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už více než deset let. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Počet 9000+ článků hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.