Přejít k hlavnímu obsahu

Prima COOL představuje herní pořad Tutorial. Jeho prvními hosty jsou Michal Suchánek a Leoš Noha

5. 10. 2021 | 10:46
Televizní stanice Prima COOL odvysílá 5. října premiérový díl nového pořadu Tutorial. Ten nabídne pořádnou dávku herní zábavy nejen milovníkům videoher, ale především laikům, kteří se o nich chtějí dozvědět více. Do studia přijmou pozvání hvězdní hosté, se kterými si moderátoři Robert „RobDiesALot“ Picka a Karolína Krézlová popovídají a připraví si pro ně speciální výzvy.
Moderátor Rob a Michal Suchánek
Moderátor Rob a Michal Suchánek
Zdroj: Prima COOL / Tutorial

Nový herní pořad Tutorial doplní v nabídce televizní stanice Prima COOL stávající magazíny RE-PLAY, který je zaměřený na novinky a recenze aktuálních herních pecek, a COOL Esport, jenž pravidelně přináší vše důležité ze světa kompetitivního hraní. Nasazením Tutorialu na úterní večer se tak diváci mohou od pondělí do středy těšit vždy na jeden herní pořad. Reprízy všech tří pořadů budou odvysílány každou sobotu dopoledne.

„Televizní skupina Prima dlouhodobě utváří trendy v oblasti herní zábavy. Stávající pořady RE-PLAY a COOL Esport oslovují především zaryté fanoušky, proto jsme se rozhodli nabídku rozšířit a do vysílání zařadit také pořad pro naprosté začátečníky, který se hrám bude věnovat odlehčenou a zábavnou formou,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima. Premiérové díly pořadu můžete sledovat každé úterý po 23:00.

V prvním díle pořadu s naší produkci se už dnes večer představí Leoš Noha a jako stálý host bude nejznámější herní tituly komentovat Michal Suchánek. Produkci pořadu zajišťuje esportová agentura PLAYzone. Speciální host prvního dílu mimo jiné změří síly s Janem „The Johny“ Hradilem z FIFA sekce AC Sparta Praha. Pravidelnou rubrikou bude takzvaný Boomer gaming, kde si populární herec, moderátor a bavič Michal Suchánek vyzkouší některou ze známých her. V dalších dílech se představí například Dominik Hašek či Jan Pokorný alias Pokáč.

Štítky: tutoriál, Prima COOL
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už od roku 2011. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Přes 10000 článků a bleskovek hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.