Přejít k hlavnímu obsahu

World War Z, House of Ashes a mnoho dalšího! Nejnovější díl RE-PLAY už dnes ve 23:10

25. 10. 2021 | 08:00 Prima COOL RE-PLAY
V esportu se nyní odehrává mnoho turnajů a důležitých zápasů, takže je vhodné si trochu odpočinout od nervydrásajících duelů a užít si i nějakou tu zábavu. Od toho tady máme pořad RE-PLAY, ve kterém nás jako vždycky čeká pořádná porce recenzí na ty nejrůznější hry, takže nezapomeňte dneska ve 23:10 naladit v televizi Prima COOL a sledovat společně s námi!
Další díl pořadu RE-PLAY je tady!
Další díl pořadu RE-PLAY je tady!
Zdroj: RE-PLAY

Pokud vás zajímá i casual herní scéna, nezapomeňte si dneska večer naladit Primu COOL a pustit si RE-PLAY. Tentokrát se v něm můžete těšit na předehru Gotham Knights, v rámci recenzí jsou pro vás zrecenzované hry Gamedec, Eastward, WarioWare: Get It Together! a House of Ashes. Třešničkou na pomyslném dortu bude update na World War Z: Aftermath, takže je rozhodně na co se těšit! Začíná se ve 23.10, tak si to nenechte ujít.

Křišťálová lupa
Křišťálová lupa
Zdroj: grafika PLAYzone
Štítky: Prima COOL, re-play
Slyšel jsi něco o změnách na profesionální scéně? Tak v tom případě jsem o nich slyšel už dva týdny předtím. V PLAYzone jsem od jara roku 2021 a momentálně mám za sebou něco okolo 450 článků. Kromě žurnalistiky také spravuji sociální sítě, prostě kompletní univerzál.