Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký byl festival For Games? To se dozvíte v dnešní reportáži pořadu COOL Esport!

3. 11. 2021 | 13:30 Prima COOL COOL Esport
Sezóna v esportu se začíná blížit ke svému vrcholu a jednou z důležitých akcí bylo For Games, které se uskutečnilo ve druhé polovině října. Samozřejmě ani my jsme na místě nemohli chybět a tím pádem se můžete těšit na reportáž přímo z místa. Chybět ale nebudou ani další rubriky a kromě For Games se zaměříme třeba na nejlepší české hráče Valorantu.
45. díl pořadu COOL Esport je tady!
45. díl pořadu COOL Esport je tady!
Zdroj: COOL Esport

Doba covidová má trošku volnější období a konečně se tak vrací akce přímo na místech. Na té první pořádné v podobě For Games jsme samozřejmě nemohli chybět ani my, takže pokud jste do Letňan nevyrazili, my vás akcí provedeme. Kromě her samotných jsme v rozhovoru vyzpovídali Míšu “TheWhiteMish” Vrkoslavovou, streamerku a členku organizace eSuba. Na závěr pořadu vás také čeká poslední soutěžní otázka do celkového slosování o herní počítač HAL3000, tak nezapomeňte ve 23:40 naladit Primu COOL a sledovat!

Slyšel jsi něco o změnách na profesionální scéně? Tak v tom případě jsem o nich slyšel už dva týdny předtím. V PLAYzone jsem od jara roku 2021 a momentálně mám za sebou něco okolo 450 článků. Kromě žurnalistiky také spravuji sociální sítě, prostě kompletní univerzál.