Přejít k hlavnímu obsahu

Dlouho očekávaná pecka Halo Infinite v předehře! Nejnovější díl RE-PLAY už dnes ve 23:10

Další pondělí a další díl pořadu RE-PLAY. Tentokrát se kromě pořádné porce zábavy a novinek ze světa klasického gamingu dočkáte také dlouho očekávaného pokračování kultovní série Halo, tentokrát s názvem Infinite. Tahle pecka by měla být hlavním konkurentem Battlefieldu 2042 a Call of Duty: Vanguard. Jestli to dokáže, se dozvíte už dnes od 23:10 na Prima COOL!
Další díl pořadu RE-PLAY je tady!
Další díl pořadu RE-PLAY je tady!
Zdroj: RE-PLAY

Pokud vás zajímá i casual herní scéna, nezapomeňte si dneska večer naladit Primu COOL a pustit si RE-PLAY. V tomto díle se můžete těšit na předehru Halo Infinite, ani recenze ale chybět nebudou a můžete se tak těšit na Riders Republic, Marvel's Guardians of the Galaxy a Age of Empires IV, ke kterému si pro vás RE-PLAY připravil TOP 5 národů. Takže je rozhodně na co se těšit, začíná se ve 23.10, tak si to nenechte ujít!

Štítky: re-play, Prima COOL
Slyšel jsi něco o změnách na profesionální scéně? Tak v tom případě jsem o nich slyšel už dva týdny předtím. V PLAYzone jsem od jara roku 2021 a momentálně mám za sebou něco okolo 450 článků. Kromě žurnalistiky také spravuji sociální sítě, prostě kompletní univerzál.