Přejít k hlavnímu obsahu

Přijď si zahrát o 500 tisíc korun. Otevřená kvalifikace je otevřená naprosto pro všechny

Tipsport CS:GO Online proti sobě v červnu postaví osmičku týmů. Vedle pozvané smetánky z čela MČR klasifikace se o čtyři sloty může porvat naprosto každý. Otevřená část se ale dostává do druhé poloviny a mnoho šancí už pro širokou veřejnost nezbývá. Nenech si tak ujít tuto sobotu!
Tipsport CS:GO Bratislava
Tipsport CS:GO Bratislava
Zdroj: PLAYzone (Peter Brichta)

Po úvodní zastávce Tipsport MČR CS:GO v Bratislavě se dočasně přesouváme do online prostředí. Druhý velký turnaj letošního ročníku i přesto nabídne půl milionu korun na odměnách a bod do milionového Tipsport Grand Slamu, což si určitě nikdo nechce nechat ujít. V hlavním turnaji již nyní číhá kvarteto SINNERS, ENTERPRISE a Dynamo Eclot, čtvrtý účastník vzejde z rozstřelu mezi týmy eSuba a Entropiq Prague.

Uzavřená část je složená z dalších čtyř pozvánek – zde najdeme poraženého z výše uvedené dvojice, týmy 1dayHeroes, Cryptova a novou hvězdnou sestavu Sampi.Tipsport – a čtyř otevřených slotů naprosto pro všechny. V prvních dvou otevřených kvalifikacích uspěli Fadee Gaming a mix loli hunters.

Vy všichni ale stále máte dvě šance uspět a odstartovat svoji cestu za zlatým grálem a stovkami tisíc korun! Stačí si jen vybrat jeden ze dvou zbývajících kvalifikačních turnajů, které najdete níže, složit tým nebo partu kamarádů a prostě jen přijít zkusit štěstí. Třetí kvalifikace začíná opět v sobotu, hodinu po poledni.

Harmonogram kvalifikace na Tipsport CS:GO Online:
Sobota 30. dubna1. otevřená kvalifikace
Sobota 7. května2. otevřená kvalifikace
Sobota 14. května3. otevřená kvalifikace
Sobota 21. května4. otevřená kvalifikace
27. až 29. květnaUzavřená kvalifikace
Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už více než deset let. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Počet 9000+ článků hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.