Přejít k hlavnímu obsahu

Fanoušci COD se mají na co těšit. Leaky potvrzují Modern Warfare 2 a Warzone 2

4. 8. 2022 | 14:41 Warzone Gaming
Activision Blizzard oznámil, kdy vyjde nový díl ze série Call of Duty. Modern Warfare 2 vyjde v říjnu, zatímco čistě multiplayerový Warzone 2 koncem roku. Na co dalšího se fanoušci mohou těšit?
Soap MacTavish, postava z nového COD
Soap MacTavish, postava z nového COD
Zdroj: Activision Blizzard

První díl ze série Call of Duty vyšel už před pořádnou dobou. Série si prošla hned několika válkami, aby v rebootu Modern Warfare z roku 2019 vsadila vedle kampaně hlavně na multiplayer a mikrotransakce. To se s největší pravděpodobností povedlo. Svůj podíl na tom má i čistě multiplayerový Call of Duty s podtitulem Warzone. Protože už je to pár let, co vyšlo pořádné COD, fanoušci netrpělivě vyhlíží další díl. A jak je vidno, jeden z hráčů NFL ho prásknul.

Druhý díl Modern Warfare
Druhý díl Modern Warfare
Zdroj: Hráč Cameron Dicker

Obrázek výše na Instagram nahrál hráč NFL týmu Rams s partnerskými hashtagy. Jeho spoluhráč zašel ještě dál a ukázal několikasekundové video, které bylo po chvíli z Instagramu smazáno. Oba úniky ale potvrzují informace, které se objevily v reportu za kvartální čtvrtrok Blizzardu. V tom společnost zmiňuje, že nový díl Call of Duty s podtitulem Modern Warfare 2 vyjde 28. října, zatímco Warzone 2 o trochu později.

Čtvrtý kvartál bude pro sérii zajímavý. 28. října vyjde nový Modern Warfare pro konzole a PC, který bude sequelem pro reboot z roku 2019. A zbrusu nový Warzone 2 vyjde koncem tohoto roku,
uvedl Activision Blizzard ve zprávě.

Všichni fanoušci střílečky z první osoby tak mají jasno, jaké datum si zakroužkují do svých kalendářů. Nové COD vyjde 28. října na konzole a počítače.

Od léta 2021 redaktorem PLAYzone. Věnuji se hlavně Battle royale hře Call of Duty:Warzone a YouTube obsahu na internetu.