Přejít k hlavnímu obsahu

První turnaj je tady! Přijď ukázat, jak dobře umíš Rocket League

11. 8. 2022 | 08:30 Rocket League Turnaj
Letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny, my však vesele pokračujeme s komunitními sériemi turnajů. Již tradičně jsme si ve spolupráci se společností DATART připravili turnaje tentokrát v oblíbené sportovně-závodní hře Rocket League! Hrát se bude v netradičním 1v1 módu, všichni tak mají super možnost ukázat svůj skill a dojít si pro peněžní odměnu.
Datart Rocket League turnaje
Datart Rocket League turnaje
Zdroj: PLAYzone

Tuto srpnovou sérii vám přináší specialista na herní příslušenství DATART. Pokud potřebuješ nové příslušenství nebo počítač, pak je tu DATART pro tebe! Společně jsme si pro vás připravili čtyři turnaje , ve kterých účastníci bojují o prize pool v hodnotě 5 000 Kč. Formát oproti poslední sérii přináší několik změn.

Žádné složité sbíraní bodů se tentokrát nekoná. Hráči se jednoduše mohou přihlásit do jakéhokoliv turnaje, který jim časově bude vyhovovat. Každý totiž nabídne samostatnou odměnu ve výši 1 250 Kč. Pokud vám tak nebude jeden termín vyhovovat, o svou šanci na výhru nepřijdete!

Aby nebyly turnaje úplně stejné, dojde k prostřídání map. Hráči se postupně představí na DFH Stadium, Manfield, Manfield (Night) a opět na DFH Stadium. Hrát se bude formátem BO1 Single Elimination, který přejde od TOP 32 fáze do BO3 zápasů. Všechny další informace naleznete přímo v detailu turnaje. My jen doufáme, že dorazíte ve velkém počtu a naše turnaje si v letních slunečních dnech užijete co nejvíc.

Výhra v každém turnaji

  • 1. místo:  650 Kč
  • 2. místo:  400 Kč
  • 3. místo:  200 Kč
DATART komunitní turnaje
DATART komunitní turnaje
Zdroj: DATART
DatumTurnaj
Čtvrtek 11. srpna od 18:00Datart Rocket League 1v1 komunitní turnaj #1
Čtvrtek 18. srpna od 18:00Datart Rocket League 1v1 komunitní turnaj #2
Čtvrtek 25. srpna od 18:00Datart Rocket League 1v1 komunitní turnaj #3
Čtvrtek 1. září od 18:00Datart Rocket League 1v1 komunitní turnaj #4
Velký kluk milující Esport.... Jo a taky jídlo!