Přejít k hlavnímu obsahu

ANDROMEDA vítá novou sestavu. Prorazí mezi širší elitu domácí scény?

V posledních měsících se kolotoč domácího CS:GO točí převážně kolem profesionálních týmů. Zapomínat se ale nesmí ani na ty „druhodivizní“. Jedním z nich je i nová sestava organizace ANDROMEDA, jež v bývalém angažmá měla dílčí roli v několika větších lokálních turnajích.
Heysek, KanoO, Wildchaser, kjuK, TDH1
Heysek, KanoO, Wildchaser, kjuK, TDH1
Zdroj: ANDROMEDA (s povolením)

ANDROMEDA se vrací na scénu s novou sestavou. Tato slovenská organizace vznikla před dvěma lety, CS:GO divizi měl po celou dobu pod palcem zkušený Lukáš „vergiL“ Majerik. V začátcích své kariéry dokonce tento dres oblékal dnešní hráč Sampi.Tipsport Lukáš „sAvana1“ Lintner. Tento týden ale představila novou pětici.

Vedení organizace zlákalo do svých řad soupisku Fadee Gaming, která byla jedinou výhru od postupu na Tipsport CS:GO Online nebo se mihla v letním Sazka eCUPu. Právě v jeho podzimním vydání si tým v čele s Janem „Heysek“ Beznoskou zažil premiéru v ANDROMEDĚ. Vedle toho prošli i do baráže o Sazka eLEAGUE.

Jádro celé pětice spolu hraje skoro nepřetržitě už rok. Nejnovějším přírůstkem je Michal „kjuK“ Fousek, který nahradil Martina „Happyy“ Čepka. Podle výše vypsaných umístění je zřejmé, že tato pětice má scéně co nabídnout, ale už delší čas čeká na „prvoligový“ úspěch. Překročí práh právě díky novému angažmá?

Sestava týmu ANDROMEDA:

 Česká republika Jan „Heysek“ Beznoska
 Česká republika Marek „KanoO“ Šilhavý
 Česká republika František „Wildchaser“ Varga
 Česká republika Michal „kjuK“ Fousek
 Česká republika Tadeáš „TDH1“ Hron

Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už více než deset let. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Počet 9000+ článků hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.