Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoce s Arnoldem. Hollywoodské hvězdy součástí tankové pařby

26. 11. 2022 | 14:09 Zajímavost
Poprvé v historii se na plátně sejdou Arnold Schwarzenegger a Milla Jovovich. V prosinci letošního roku budou hollywoodské celebrity provázet hráče ve hře Holiday Ops napříč sérií World of Tanks. Ve hrách World of Tanks PC, World of Tanks Blitz a World of Tanks Modern Armor se sváteční sezóna rozhoří naplno.
Arnold Schwarzenegger ve WoT
Arnold Schwarzenegger ve WoT
Zdroj: World of Tanks

Ve filmovém traileru Holiday Ops se Arnie a Milla vydávají na zatím nejdůležitější misi - zachránit svátky pro Arthura a jeho syna Mikeyho. Připojte se k nim v kouzelném vlaku Holiday Express, který je zaveze do srdce prázdninové vesnice, ve hře World of Tanks.

Hrála jsem hrdinku ve filmech založených na videohrách, ale tohle je vůbec poprvé, kdy jsem se já sama dostala do skutečné hry, a jsem připravená na akci!“  říká Milla Jovovich, ambasadorka Holiday Ops a známá akční hvězda. „Dalším mým prvenstvím je, že hraji v hlavní roli s legendárním Arnoldem Schwarzeneggerem. S ním po mém boku povedeme hráče do kouzelné prázdninové vesnice a budeme rozdávat speciální dárky hráčům ve hře World of Tanks.“  

Je mi ctí hrát po boku úžasné Milly Jovovich, při naší první společné práci. Odměny a výzvy Holiday Ops jsou tentokrát ještě lepší a já mohu spojit dvě své oblíbené věci: svátky a tanky!“ dodal Arnold Schwarzenegger, ambasador Holiday Ops/akční hvězda/majitel tanku. 

Tankisté se s duem filmových trháků poprvé setkají v garáži, kde jim budou zadávat výzvy a úkoly. Když hráči tyto úkoly splní, získají předměty pro přizpůsobení Arnieho a Milly, jako jsou skiny tanků, tematické emblémy, nápisy, obtisky a velitelé. Hlasy Milly a Arnolda se objeví ve hře World of Tanks pro PC a konzole. 

Sváteční akce začínají 1. prosince a potrvají do 9. ledna 2023. Každá verze hry má vlastní sadu dat a svátečních nabídek.

World of Tanks PC 

1. prosince - 9. ledna 2023 

Tankisty čeká řada misí a úkolů, za které získají exkluzivní úpravy Arnieho a Milly a možnost mít oba jako velitele tanků. Holiday Ops 2023 bude obsahovat speciální měnu zvanou Resources. Všechny sváteční aktivity budou založeny na sbírání a investování těchto zdrojů. 

World of Tanks Modern Armor 

13. prosince - 2. ledna 2023 

Hráči se mohou v nadcházející sezóně připojit k týmu Arnolda nebo Milly a zúčastnit se akce Holiday Ops a lovů. Mohou získávat odměny tím, že budou pracovat na dosažení cíle svého týmu; získávat body, za které si budou moci vyměnit úpravy a obsah Holiday Ops.  

World of Tanks Blitz  

17. prosince - 27. prosince 2022 

Ve hře World of Tanks Blitz je k dispozici kompletní kalendář aktivit Holiday Ops. Po vybraných bitvách získají hráč odměny s tématikou Arnolda a Milly, jako jsou kamufláže či sběratelské předměty.

Štítky: World of tanks
Na PLAYzone od března 2022. Zaměření především na League of Legends a EA Sports FC. Občas zapne Counter-Strike, od roku 2012 ale žere LoLko, dvakrát se dostal i do Diamondu :).