Přejít k hlavnímu obsahu

Restt bizarně zabanován, důvodem jsou "nahotiny" v chatu. Kdy se vrátí na Twitch?

10. 5. 2023 | 13:07 Twitch
Další nepochopitelný ban momentálně visí nad kanálem nejsledovanějšího slovenského streamera Michala „resttpowered“ Adámika. 32letý tvůrce byl zákazem na platformě Twitch šokován. O to víc jej ale překvapil důvod. „Pár znaků v chatu je velký problém,“ komentoval restt situaci na Twitteru.
Restt byl znovu zabanován
Restt byl znovu zabanován
Zdroj: youtube.com/resttpowered

Není to pro Restta první ban, nad kterým zůstává rozum stát. Žádný předchozí ale na stupnici bizarnosti nedosahuje takových výšin jako ten úterní.

„Takže ban je za ASCII v chate,“ sdělil svým fanouškům Restt na Twitteru. „Takže dievča má sex s priatelom na kamere, a dostane 24-hodinový ban. Pár bodiek a čiarok, ktoré znázornia nieco v chate, 7 dní ban,“ poukazoval slovenský streamer na absurditu zákazu.

ASCII obrázek je poskládán ze znaků využívaných v abecedě a informatice. Na tom, který Restt ukázal na streamu a byl kvůli němu zabanován, byly vyznačeny ženské vnady.

K samotnému incidentu se ještě Restt vyjádřil na Twitteru. „Mne je absolutne jedno, že to niekto pisal, sám som sa na tom zasmial,“ píše tvář slovenského Twitche. „Já len nechapem, prečo je to na ban, keď v sekcii nižšie majú holé pr**le a prsia a natriasaju sa pred publikom.“ 

Během svého banu může Restt streamovat na platformě Kick. Zároveň se od admina Twitche dozvěděl, že byl jeho ban zkrácen ze sedmi dnů na tři.

Štítky: restt, Twitch, BAN
Na PLAYzone od března 2022. Zaměření především na League of Legends a EA Sports FC. Občas zapne Counter-Strike, od roku 2012 ale žere LoLko, dvakrát se dostal i do Diamondu :).