Přejít k hlavnímu obsahu

PLAYzone Challenge se vrací. Přihlas se do prvních bojů populární turnajové série!

Oblíbená PLAYzone Challenge je zpátky! Turnaje pro herní komunitu budou po návratu začínat souboji v Tom Clancy's Rainbow Six: Siege a Rocket League. 5v5 střílečka bude na programu 30. září ve Vodafone PLAYzone Areně. Na Chodově se odehraje i soutěž v Rocket League. Na obou turnajích se hráči porvou o prize pool 5 000 Kč + 50% ze startovného. Vstup s námi do nové éry PLAYzone Challenge!
PLAYzone Challenge ve Vodafone PLAYzone Areně
PLAYzone Challenge ve Vodafone PLAYzone Areně
Zdroj: PLAYzone/Ubisoft

Rainbow Six: Siege

Kdy: 30. září
Kde: Vodafone PLAYzone Aréna
Důležité: Vstupenka + Přihláška

Komunitní LAN akce pro příznivce hry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, kteří si chtějí užít luxusní offline prostředí akce s komunitou. PLAYzone Challenge se vrací ve velkém stylu a součástí můžeš být i ty.

Přihláška na turnaj v Rainbow Six: Siege

Veškeré informace o turnaji + kontakt na admina

Turnaj je určený maximálně pro šestnáct týmů, kdy každý tým si zahraje minimálně tři zápasy. Celý turnaj bude mít prize pool v minimální výši 5 000 Kč. K tomu se přidá i 50% ze startovnéhoVstupenka je určená pro celý tým. Každý tým musí mít vstupenku.

Pro hráče bude připravené zvýhodněné menu na baru a tematický drink. Z celého dne bude stream na kanále Twitch PLAYzone.

Vodafone PLAYzone Aréna

Rocket League

Kdy: 7. říjen
Kde: Vodafone PLAYzone Aréna
Důležité: Vstupenka + Přihláška

Týden po Rainbow Six: Siege se svého turnaje dočkají i hráči Rocket League. Také soutěžení v pařbě od Psyonix bude mít kapacitu šestnácti týmů, každý se dočká alespoň tří utkání. Prize pool zůstává stejný - 5 000 Kč + 50% ze startovného.

Přihláška na turnaji v Rocket League

Veškeré informace o turnaji + kontakt na admina

Kromě přihlášky potřebuje každý mančaft svou vstupenku. Bez té se na turnaj nelze registrovat. Stejně jako během R6 soutěže bude pro hráče připravené zvýhodněné menu na baru a tematický drink. Z celého dne bude znovu stream na kanále Twitch PLAYzone.

Na PLAYzone od března 2022. Zaměření především na League of Legends a EA Sports FC. Občas zapne Counter-Strike, od roku 2012 ale žere LoLko, dvakrát se dostal i do Diamondu :).