Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední VALORANT turnaj roku je tady. Dej dohromady partu a přijď si zahrát

8. 12. 2023 | 08:00 VALORANT Turnaj
Ještě před koncem roku mohou naposledy vyrazit hráči Valorantu do bojů v komunitních turnajích! Slož s kamarády tým a přijď se poprat o celkový prize pool 10 000 Kč. Registrace je zdarma, tak přece si takovou možnost nenecháš ujít?
Predator Valorant turnaje
Predator Valorant turnaje
Zdroj: PLAYzone

Značka Predator zahrnuje celou sestavu prémiových herních zařízení, které byly navrženy pro nejnáročnější hráče. Jako nová značka ve velmi konkurenčním prostředí herního průmyslu se Predator odlišuje od ostatních svojí vizí, komunikační strategií a dokonalým herním zážitkem, který nabízí svým uživatelům.

Společně jsme si pro vás připravili další turnajovou sérii ve hře Valorant, takže neváhej a přijď si zahrát! Můžeš si vyzkoušet novou mapu Sunset nebo nového agenta Isa.

Všechny turnaje probíhají klasickou formou v rámci single-elimination pavouka, kdy se hraje na jednu vítěznou mapu. Každý turnaj má dotaci 2 500 Kč, ta se vždy rozdělí mezi nejlepší dva celky. Celkem takto proběhne čtveřice samostatných turnajů. Kompletní informace a možnost registrace naleznete v detailu jednotlivých turnajů.

Predator Valorant turnaje
Predator Valorant turnaje
Zdroj: PLAYzone
Harmonogram Predator Valorant komunitních turnajů:
DatumTurnaj
Pátek 17. listopadu od 18:00Predator Valorant komunitní turnaj #1
Pátek 24. listopadu od 18:00Predator Valorant komunitní turnaj #2
Pátek 1. prosince od 18:00Predator Valorant komunitní turnaj #3
Pátek 8. prosince od 18:00Predator Valorant komunitní turnaj #4
Velký kluk milující Esport.... Jo a taky jídlo!