Přejít k hlavnímu obsahu

Zájem byl veliký, PLAYzone Challenge ve VALORANTu bude i v neděli!

6. 2. 2024 | 14:50 VALORANT Aréna
PLAYzone Challenge ve VALORANTu byla původně naplánována pouze na 17. února. Kvůli velikému zájmu hráčů ale přidáváme i druhou soutěž, jež se odehraje v neděli 18. února. Během dvou dnů se tak ve Vodafone PLAYzone Areně odehrají dva komunitní LAN turnaje. Na turnaji se hráči porvou o prize pool - 50% ze startovného.
Zájem byl veliký, PLAYzone Challenge ve VALORANTu bude i v neděli!
Zájem byl veliký, PLAYzone Challenge ve VALORANTu bude i v neděli!
Zdroj: PLAYzone

Kdy: 18. února od 11:00
Kde: Vodafone PLAYzone Arena
Důležité: Vstupenka + Přihláška

Komunitní LAN akce pro příznivce hry VALORANT, kteří si chtějí užít luxusní offline prostředí akce s komunitou. PLAYzone Challenge se vrací ve velkém stylu a součástí můžeš být i ty! Kvůli velkému zájmu, kdy se sobotní turnaj během 24 hodin vyprodal, přidáváme i nedělní soutěž.

Registrace se uzavírají ve čtvrtek 15. 2. 2024 v 12:00!

Veškeré informace o turnaji + kontakt na admina

Turnaj je určený maximálně pro 8 týmů, konkrétní formát bude oznámen po ukončení registrací. Hráči budou hrát o finanční odměnu - 50% ze startovnéhoVstupenka je určená pro celý tým. Každý tým musí mít vstupenku. Pro hráče bude připravené zvýhodněné menu na baru a tematický drink.

Na PLAYzone od března 2022. Zaměření především na League of Legends a EA Sports FC. Občas zapne Counter-Strike, od roku 2012 ale žere LoLko, dvakrát se dostal i do Diamondu :).