
SINNERS v minulosti reprezentovali hráči v celé řadě titulů, hříšníci však postupně zúžili své zaměření pouze na svou primární hru. Counter-Strike už ale zase nebude sám. Vedení vycítilo příležitost a otevírá dveře staronové divizi, ve které se před třemi lety mihnul tehdy nejlepší slovenský hráč Timotej „Cristy“ Starinský.
Tentokrát zůstanou SINNERS na českém území, rozhodli se totiž podepsat dlouhodobě jednoho z nejlepších českých hráčů. Jediná se o Matěje „Matejs“ Dunku, který byl po konci v Entropiqu bez angažmá, a to i přesto, že se jedná o dvojánsobného mistra ČR, eFotbalistu roku 2023 a člena oficiální české eReprezentace.
Ve výčtu svých největších úspěchů má také dva tituly z e:LIGY. Právě díky tomu letošnímu s Mladou Boleslaví si zajistil slot na dvou velkých světových akcích, takže dres SINNERS oblékne hned mezi světovou špičkou. Už za tři dny startuje eChampions League v Manchesteru a poté na něj čeká předkolo mistrovství světa.
„Připojit se k SINNERS je pro mě obrovský krok vpřed. Vnímám to jako skvělou příležitost stát se součástí jedné z nejznámějších organizací u nás. SINNERS mají profesionální zázemí, jasnou a ambiciózní vizi a hlavně neuvěřitelně silnou komunitu fanoušků, kterou je radost reprezentovat. Těším se na každou výzvu, která mě v tomhle dresu čeká a udělám maximum pro to, abych ukázal, že sem patřím. Cíl je jasný: výhra, nebo nic,“ komentuje přestup Matejs.
„Už delší dobu jsme chtěli znovu rozšířit esportové řady SINNERS o další titul. Matěje registrujeme už delší dobu a když se výhrou eLIGY kvalifikoval na tak prestižní akci, byl to pro nás jasnou volbou. Jsem rád, že můžeme našim fanouškům nabídnout něco nového, co mohou s námi sledovat a fandit. Doufáme, že už z blížící se eChampions League v Manchesteru přivezeme nějaký úspěch!“ dodává výkonný ředitel organizace Milan Hýbl.