Přejít k hlavnímu obsahu

SINNERS dnes čeká velké finále. O půl milionu se utkají proti týmu, který už porazili

6. 11. 2025 | 12:30 Counter-Strike 2 Preview
SINNERS si po skvělém tažení a čistým štítem v zádech zahrají o svůj historicky největší evropský úspěch, co se týče finančních odměn na mezinárodním poli. Měsíc po druhém místě v turnaji Exort The Proving Grounds si proklestili znovu cestu do finále v turnaji Winline Insight.
Peter „Pepo“ Ružička
Peter „Pepo“ Ružička
Zdroj: PLAYzone (Milan Dobeš)

Čtyři zápasy, čtyři výhry a skóre 8-0 na mapy. Lepší cestu devátou sezónou turnaje Winline Insight by si hříšníci přát nemohli. Teď jen potřebují ještě jednou potvrdit svoji fantastickou formu a zakončit své tažení osmou výhrou v řadě, co se týče zápasů zařazených do VRS kolotoče. Další sbírají v ESL Challenger League.

SINNERS začali dominancí proti CYBERSHOKE a postup ze skupiny zpečetili po dvou těsných mapách 13:11 proti ECSTATIC. V play-off následně skolili JiJieHao a Spirit Academy, čímž se vrací k dánskému soupeři, který z jejich skupiny postoupil ze druhého místa. Ten kromě hříšníků porazil všechny a vyzve je na odplatu.

Čtvrtfinálový souboj proti JiJieHao byl z pohledu SINNERS jednoznačný, v semifinále je proslulá akademie naopak náležitě prověřila. Finálová bitva totiž bude dalším náročným oříškem. Vzhledem k tomu, že už ale ECSTATIC jednou dokázali hříšníci porazit, tak si na totéž budou dnes od 16 hodin rozhodně znovu věřit.

Dnešní odpoledne je velmi speciální, protože svou formu na mezinárodním poli ukáží všichni čtyři účastníci finále domácí sezóny Tipsport MČR CS. Dynamo Eclot již ve čtvrtfinále Exort Series bojují s HyperSpirit, BRUTE jdou teď do akce v United21 proti Lilmixu a UNiTY v 14:30 vyzvou v Exort Series Flame Sharks.

Tvoří a pisálkuje na pískovišti jménem PLAYzone.cz už od roku 2011. Zkoušel i jiné pozice, redaktořina a komentování je ale cesta. Přes 10000 článků a bleskovek hovoří za vše. Rád si hraje se slovy, stvořil třeba Zápasovník. Je fanouškem také klasického sportu, ze všeho nejvíc ale miluje jídlo.