Když se na poli Counter-Striku řekne Brazílie, každého jako první napadne jméno Gabriela „FalleN“ Toleda. Už v dobách CS 1.6 se dostal na akce typu ESWC, WCG nebo IEM, ale naplno prorazil až v CS:GO v letech 2015 a 2016, kdy sestavu hrající pod Luminosity a SK Gaming dovedl ke dvěma vyhraným Majorům v řadě.
Brazilský veterán nebyl jen kapitánem a svého času jedním z nejlepších sniperů světa. Jihoamerickou scénu posouval v roli učitele skrze svůj projekt Games Academy a pro mladé hráče byl více než jen inspirací. Ne nadarmo se mu přezdívá kmotr, protože právě díky němu je celá jihoamerická scéna dnes tam, kde je.
Jedna z největších osobností celého Counter-Striku zkoušela štěstí i v mezinárodní sestavě týmu Liquid. Po roce ale přišel návrat domů a začalo se mluvit o konci kariéry. Tečku měl napsat v sestavě Last Dance, kde ale znovu zažehnul jiskru a přes Imperial se dostal do FURIE, což je největším brazilský pojem poslední doby.
FURII se pod vedením FalleNa začalo dařit a kariéra se natahovala. On dokonce neváhal odložit AWP, které předal Danilu „molodoy“ Golubenkovi. Tento mladík sice nepochází z Jižní Ameriky, přesto ho FalleNovo oznámení konce kariéry mimo rodinu dojalo ze všech nejvíce. Společně však mají čas ještě do konce roku.