Cryptova a Brute Talents se stávají dalšími dvěma finalisty třetí zastávky Guseppe MČR Tour!

3. 10. 2021 18:03
Výsledky druhé kvalifikace
i
Výsledky druhé kvalifikace
Zdroj: mcrpc.cz
Další víkend je za námi a společně s ním i druhá kvalifikace v rámci třetí zastávky Guseppe MČR Tour. Kromě postupu do finálového víkendu týmy bojují také o finanční ohodnocení ve výši 5 000 Kč. Tentokrát si balík peněz odnáší tým Cryptova, který bez prohry jediné hry naprosto přejel všechny, co mu stáli v cestě. Do finále z druhého místa rovněž postupují hráči týmu Brute Talents!

Druhá kvalifikace už je minulostí a my známe první polovinu týmů, které zavítají do finálového víkendu třetí zastávky Guseppe MČR Tour. Zde se utkají o přímý postup na MČR, které se uskuteční už za měsíc a budeme se mít na co dívat, zvlášť po roční pauze bez League of Legends na největší domácí esportové akci roku. Nyní už k samotné kvalifikaci.

Jedním z velkých překvapení se stává neúspěch Inside Games, kteří v semifinále nestačili na tým Cryptova. Tím pádem pro ně ještě nic není jisté a můžeme očekávat, že zavítají i do další kvalifikace, protože jak jinak si mohou vyzkoušet své schopnosti a potrénovat v tak dlouhém off-seasonu? Každopádně kromě neúspěchu IG zatím známe čtveřici týmů, která už má místo ve finále jasné. Jsou jimi Dynamo Eclot, NDGU eSports, Cryptova a Brute Talents. Pokud tyto borce chceš potkat, tak místa ve třetí kvalifikace je dost. Neváhej a kliknutím na banner níže se mrkni na registraci. Budeme se na tebe těšit!

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
315

Doporučená videa: