Do základní části realme PUBG Mobile ligy nejlépe vstoupil tým Entropiq. Naváže na to i dnes večer?

19. 5. 2021 09:54
realme PUBG Mobile liga
i
realme PUBG Mobile liga
Zdroj: grafika PLAYzone
Tři kvalifikace určily složení základní části naší realme PUBG Mobile ligy. 32 týmů bylo rozděleno do skupin po 8, které spolu budou bojovat až do začátku června. Cesta do finále je tedy dlouhá, první krok však někdy je ten nejdůležitější.

O tom, kdo je domácí jednička na poli PUBG Mobile, není dlouhodobě pochyb. Ode dne, kdy organizace Entropiq podepsala Team Warlords v čele s Daelem, tohle tvrzení ještě posílilo na významu. Entropiq se ve velkém dívají hlavně na zahraniční scénu, současně však nevynechávají ani tu domácí, aby potvrdili svoji dominanci. Ve vysokém tempu totiž vstoupili také do naší realme PUBG Mobile ligy, kam postoupili po suverénní 1. kvalifikaci.

Tuto středu nám však započala základní část, kde každý začal zase od nuly. Entropiq byli ve 2. kvalifikaci již poraženi, takže se o nich jako o nedotknutelných hovořit úplně nedá. Tentokrát jim ale vše vycházelo na jedničku. Během čtyř her nasbírali parádních 39 killů a současně si připsali i nejvíce bodů za umístění. Jejich výkon je zatím tím nejlepším, co kdo za dosavadní průběh realme PUBG Mobile ligy v jednom dni dokázal. Se 74 body mají Entropiq 13 bodů náskok na One Shot (7up), třetí místo drží s dalším odstupem WAV TEAM. Týmy jiných domácích organizací jsou v tabulce bohužel hodně nízko, tolik se nedařilo ani Destiny Game či Yakuze.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8534

Doporučená videa: