Finále turnaje LOBBY se odehraje o víkendu v online podobě

13. 4. 2021 10:00
LOBBY
i
LOBBY
Zdroj: LOBBY
LOBBY, největší esportová událost ve Zlínském kraji, za níž stojí studenti z Univerzity Tomáše Bati, se vrací již potřetí - tentokrát v trochu neobvyklé podobě. Událost se totiž odehraje online.

LOBBY je herní projekt pořádaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílem tohoto projektu je propojit hráčskou komunitu hraním celosvětově oblíbených her a zároveň přinést fanouškům esportu novinky ze světa esportu a technologií. 

Hrát se budou tituly jako League of Legends a CS: GO. Akce se odehraje již potřetí, loňský ročník musel být bohužel kvůli koronavirové pandemii zrušen. Vzhledem k opatřením není možné, aby akce proběhla naživo, organizátoři to však nevzdali. LOBBY bude, jenom tentokrát virtuálně. Play-off CS: GO proběhne 10. dubna, play-off LoL hned následující den, vše formou single elimination. Finále CS: GO se uskuteční 17. dubna a finále LoL o den později. Na vítězný tým čeká prize pool ve výši 50 000 Kč.   

Hlavní turnaj se odehraje tradičně ve hrách LoL a CS:GO. Do kvalifikace se může zapojit úplně každý, stačí sestavit vlastní tým, zaregistrovat se (zdarma), sledovat webové stránky LOBBY a probojovat se online kvalifikacemi do grand finále, které se uskuteční prostřednictvím platformy Twitch. Obě finále budou formou komentovaného streamu. V rámci doprovodného programu na vás čeká herní kvíz a rozhovory se zajímavými osobnostmi z herního prostředí.   

„I když jen online, budete mít možnost sledovat souboje týmů. Poslechnout si odpovědi na otázky, které jsme připravili pro naše účastníky rozhovorů a budete moci zhlédnout historicky první herní kvíz,” prozradil Marek Horňák, manažer letošního ročníku LOBBY.

LOBBY
i
LOBBY
Zdroj: LOBBY

O autorovi:

Členem od: 16. 6. 2018
Celkový počet článků:
497

Doporučená videa: