HenkkyG a spol. chtějí zpátky na špici. Podaří se jim zazářit na AORUS MČR Tour?

7. 6. 2021 17:40
HenkkyG
i
HenkkyG
Zdroj: eSuba
První kvalifikace na AORUS MČR Tour určila devátý a desátý kvalifikovaný tým na další milník letošní sezóny. Mezi registrovanými týmy nechyběla celá řada známých jmen, postoupit ale mohly pouze dva nejlepší celky. Jen jedním z nich byla známá organizace, celkový vítěz kvalifikace však skrývá daleko zvučnější jména.

Pamatujete si na sestavu Kinder Surprise? Pod tímhle jménem postoupila zvučná pětice NaturalG, fredi, creze, HenkkyG, suplicK na HAL3000 MČR Tour, kde následně hájila barvy organizace Winfinity. S tou se hráči spojili kvůli boji o postup do 2. Tipsport COOL ligy, kde to ale těsně nevyšlo, takže na společné pokračování už nedošlo. Vůbec to však neznamenalo, že by spolu většina sestavy nehrála i nadále, s jedinou výjimkou se pod jménem Nedocenené Talenty objevili na úvodní kvalifikaci na AORUS MČR Tour. Mezi známými organizacemi byli mezi přihlášený týmy nenápadní, papírový potenciál ale naplnili a ukáží se také na druhé zastávce sezóny.

Do výše vypsané sestavy přibyl pouze zepHs místo frediho, jinak v plné síle Nedocenené Talenty postoupily po výhrách nad Huntfinders a Andromedou z prvního místa ve skupině. Po triumfu nad Extra Sugar přišla první zkouška ohněm, HenkkyG a spol. vyzvali GLORE, vítěze 2. Tipsport COOL ligy a budoucího účastníka desáté sezóny elitní soutěže. Výhra 16:12 znamenala postup do druhého dne a tím i před brány postupu na samotnou AORUS MČR Tour. 1dayHeroes hráli vyrovnanou hru, ale na více než 11 a 12 bodů se nezmohli, díky čemuž se Nedocenené Talenty staly prvním postupujícím. Vše navíc zakončili výhrou ve finále a ziskem lepšího seedu.

Otázkou tedy zůstává už jen to, jak se na další velký turnaj připraví. V prvním případě se jim totiž nepodařilo postoupit do mistrovské části, v té vyzyvatelské následně vybojovali alespoň druhé místo. Potenciál tato sestava má obrovský a všechno je to jen o tom, jak jim daný turnaj sedne, protože hráči jako HenkkyG nebo NaturalG jsou zvyklí bojovat na špici scény. Když si k tomu přičteme talent mladších parťáků, určitě se s talenty musí počítat. Zajímavé také bude sledovat, jestli po této sestavě sáhne některá z organizací, jako se stalo minule.

Mezi poraženými kromě GLORE jsou i týmy ANDROMEDA, Sazka.BRUTE EVO nebo Gifted.uRage, takže i v příští kvalifikaci bude určitě o co hrát. Zapojit se můžete i vy, stačí dát dohromady čtyři parťáky, a kdo ví, třeba si právě vy nejen užijete zábavu, ale také vybojujete postup na velký turnaj. Seriál MČR je prostě pro všechny!

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8522

Doporučená videa: