Jak dopadne vyvrcholení sezóny Virtual GP? Entropiq to má rozehrané parádně

28. 9. 2021 16:10
Long Beach
i
Long Beach
Zdroj: Virtual GP
Tahle sezóna seriálu Virtual GP zatím patří Lukáši Podstatovi, nic ale nemusí trvat navždy. Ačkoliv je závodník týmu Entropiq suverénní, stále do konce šampionátu zbývají dvě zastávky, které mohou ještě leccos změnit.

Evropě jsme už dávno dali sbohem a tentokrát nás čeká další americký okruh. Zatímco samotný finiš obstará ikonická Suzuka, tak tohle úterý se bude bojovat na prosluněném okruhu v Long Beach. Jezdci opět usednou do formulí Dallara IR-18, která v některých patrech šampionátem zamíchala, ale boj o titul vypadá pořád stejně. Lukáš Podstata z Entropiqu opanoval poslední tři závody a nyní vévodí před Lukášem Přádou o 30 bodů.

Změní se něco na osudu závěru sezóny? I kdyby ne v boji o titul, tak souboj o třetí místo se přesýpá s každým jedním závodem. Drápky totiž začali vytahovat i jezdci, kteří svoji formu nějaký čas hledali, ale nyní ukazují, že se s nimi počítat musí. I díky tomu bude závod v Long Beach parádní podívanou, kterou si nenechte ujít v úterý od 19:00 na našem Twitch kanále.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8956

Doporučená videa: