MČR pořadí je uzavřeno! Jakou šestici už s jistotou uvidíme v Brně?

20. 9. 2021 10:50
Kdo postoupil na MČR?
i
Kdo postoupil na MČR?
Zdroj: PLAYzone
Poslední měsíční série v rámci DATART MČR Brawl Stars Battle za námi a je na čase se podívat na všechny týmy, které postoupily na MČR. Těm, komu se to nepodařilo, si budou muset své místo vybojovat v zářijovém Samsung Last Callu. Hrát se bude již o víkendu, čímž se letošní kvalifikace kompletně uzavře.

Jako každým rokem, tak i letos se na podzim naplno rozjíždí boje o postup na Samsung MČR v mobilních hrách. Speciálně v Brawl Stars nám už skončila poslední měsíční série DATART MČR Brawl Stars Battle, která pomohla dodat finální podobu celkovému pořadí. Z toho se nyní podíváme na všechny postupující týmy a také ty, co zavítají na Last Call, kde ze sebe budou muset vydat to nejlepší, protože další šance na kvalifikaci už nebude.

Kdo sleduje letošní sezónu delší dobu, tak moc dobře ví, že z prvního místa na nejočekávanější akci roku zavítá tým SaWeKoMa, který si připsal naprosto šokující výhru na Samsung Midseasonu. Ta jim garantovala to, že nemusí soupeřit s ostatními. Jestli to je výhoda nebo ne, to ukáže čas. Z druhého místa postoupili na Brněnské výstaviště naši úřadující mistři, tým Sampi.Tipsport. Dokud v akci neuvidíme SaWeKoMa, tak právě oni budou asi největším favoritem vzhledem, ke své dominanci. Kousek za nimi se ještě nachází Pepis.Shop a eKoVy, kteří mají potenciál kohokoliv zaskočit. Ani na ENTERPRISE esports a GLORE ale nesmíme zapomínat.

Finální podoba aktuálně nejlepší šestice týmů je následovná:

  • SaWeKoMa – WexTrix, KoShaR09, Salty, mata
  • Sampi.Tipsport – Lodon, Kepo, Kája, Nisso
  • Pepis.Shop – Redd, Fofko, Bubčo, Vajdik
  • eKoVy – protlak, sochynko, ICY', Kremilek04
  • ENTERPRISE esports – Makabu, Zizik, Lemur, Evan
  • GLORE – Divi, Python, Rendzy, Lama

Další na řadě před samotným MČR bude turnaj s názvem Samsung Last Call, který nám určí poslední dva účastníky největší domácí esportové akce celého roku. Podrobnější informace přineseme v následujících dnech a můžete si být jisti, že bude na co se těšit! Půjde totiž o finální předehru před tím, na co všichni letos čekáme.

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
314

Doporučená videa: