Na Masters Tour Dalaran se zatím stihla probojovat již šestice našinců

11. 5. 2021 15:30
Dalaran
i
Dalaran
Zdroj: Blizzard
Legendární město magie bude virtuálním hostitelem další zastávky seriálu Masters Tour a opět u toho budou i domácí hráči! Kvalifikovaných jich je aktuálně rovnou šest.

Masters Tour Orgrimmar se domácím hráčům úplně nejlépe nevyvedla – ostudu nám sice rozhodně neudělali, opravdu solidního skóre 7:2 ale dosáhl jen En1gma. Ten navíc i tak smolně skončil na 33. místě, čímž mu jen o jednu příčku uteklo nejen 500 dolarů, ale i jistý postup na další tour stop. Ten ponese název dle ikonického, létajícího města magie Dalaranu, a i když se při cestě na něj tentokrát domácí hráči tedy nemohli opřít o úspěch na předchozí zastávce, kvalifikovat se jich už stejně zvládlo hned šest! V první řadě jde samozřejmě o Jarlu, jenž má na všech zastávkách Masters Tour jako jediný český velmistr místo jisté.

Toho navíc stihlo doplnit několik dalších – už v polovině dubna uspěl na jednom z kvalifikačních turnajů Valdaboy, kterého o chvíli později následoval nepříliš známý slovenský hráč vystupující pod nickem Dayn. Vyhrát nějakou z kvalifikací již sice zatím žádný z našinců nedokázal, úspěchy ale zase sbírali na ladderu, kde se kvalifikovat povedlo RybkoviPipkovi a JoŽovi. A aby toho nebylo málo, Faeli ještě dosáhl na čtyři umístění v TOP 8, což navíc dokázal za jediný víkend.

Domácí hráči kvalifikovaní na HS Masters Tour Dalaran:

 • Česká republika Jaromír "Jarla" Vyskočil – Nordavind
 • Česká republika Oldřich "Faeli" Mahdal – Entropiq
 • Slovensko Michal "JoŽo" Jozefek – Team Gravity
 • Česká republika Michal "RybkaPipka" Rybák – Inaequalis
 • Česká republika Valentin "Valdaboy" Ivanov – ENTERPRISE esports
 • Slovensko Dayn

O autorovi:

Členem od: 25. 8. 2016
Celkový počet článků:
2014

Doporučená videa: