Přejít k hlavnímu obsahu

Zápasovník

V této hře aktuálně neprobíhají zápasy.

Hearthstone

6 799
hráčů
1 697
článků
592
turnajů
Hearthstone - online hra od firmy Blizzard ze světa Warcraftu nabízí kombinaci těch nejvyšších kvalit - karetní hru, svět Warcraftu, jednoduchost a nepřeberné množství zábavy.

Hearthstone je digitální karetní hra od společnosti Blizzard. Stejně jako spousta jiných Blizzardích her i Hearthstone vychází z Warcraftího univerza, všichni hrdinové připomínají nějakého známého zástupce daného povolání a naprostá většina karet skrývá nějaké to pozadí z Warcraftu.

Základem hry je, jako v prakticky každé karetní hře, váš balíček. S tím pak budete bojovat proti svým soupeřům. Balíček sestává z třiceti karet, které získáváte z packů – ty lze nakupovat za goldy nebo za reálnou měnu. Kartičky si můžete vyrábět i za tzv. Arcane Dusty. Hratelnost Hearthstone vychází z ostatních karetních her, jako je například Magic The Gathering, na rozdíl od nich má však velkou výhodu. Celá hra je opravdu jen digitální, lze tedy hrát i bez toho, aniž byste do hry museli investovat. Rozhodnete-li se ale zvolit možnost finančně nenáročnou, bude váš rozvoj o dost pomalejší. Výhodou je, že hra není hratelností na PC nikterak limitována, lze ji tedy hrát i na mobilních platformách, což z ní dělá vhodného parťáka na dlouhé chvíle, kdekoliv vás napadne.

  Celá hra je v základu dělená na Standard a Wild mód. Nejhranější a nejdůležitější je Standard formát, který uvidíte na většině oficiálních turnajů. Wild je především pro zábavu, v některých turnajích lze ale bojovat i v něm. Rozdíl v těchto módech je především v kartách. Ve standard módu lze hrát jen karty ze základní kolekce a ty, co jsou ve hře teprve dva roky. To znamená, že karty se neohrají, hra je tedy zábavnější a často se mění. Na Wild formátu můžete naopak hrát karty všechny, je zde tedy více decků, možností a nepředvídatelnosti.

  Hearthstone ukázal, že karetní hry nejsou jen o štěstí a lze je hrát o opravdu velké peníze a řadit mezi nejúspěšnější esport hry. Chcete-li tedy při zábavné hře, vycházející z populárního Warcraftu, zároveň i potrápit mozkové závity, HSko je pro vás skvělou volbou.

  Hearthstone

  Minimální požadavky:

  • Operační systém: Windows 7
  • Procesor: Intel Pentium D / AMD Athlon 64 X2
  • RAM: 2GB
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce 6800 (256 MB) / ATI Radeon X1600 Pro (256 MB) 
  • HDD: 3GB volného místa