Nová sestava eSuby je tady! Přichází další vlna dominance modré krve?

9. 6. 2021 21:53
Nová sestava eSuby
i
Nová sestava eSuby
Zdroj: eSuba
eSuba do dneška tajila svou sestavu na letní část Hitpoint Masters. Důvody k tomu jsou určitě pochopitelné. Kromě Sajatora a Sacrifice byla soupiska prázdná a nyní se dozvídáme nového topaře, marksmana a supporta modré krve. Dokáží navázat na úspěch jejich předchůdců a udělají si dobré jméno i na evropské scéně?

Tak je to tady. Nejúspěšnější česká League of Legends organizace přináší novinky o své sestavě na letní split. Po odchodu rovnou trojice hráčů zůstalo hodně otazníků a málo odpovědí. Ovšem eSuba si dokázala jako vždy skvěle poradit a nové trio přináší stejný respekt. Budou hráči pokračovat ve šlépějích jejich předchůdců a prosadí se i v zahraničí? To nám řekne teprve čas, ale nyní už k samotným změnám.

Na topové lince nahrazuje Adisse velký talent s přezdívkou Welcom. Jeho příchod byl možná částečně ovlivněn i novou trenérskou dvojící, se kterou působil už v týmu Vikingekrig Esports, ale to určitě není nic na škodu. Další změna přichází na botu. Dvojice Hiro a Rufus nám bude určitě v Hitpointu chybět, ale přichází nové našlapané duo. Dany a Vasked oživují botlinku eSuby a určitě se máme na co těšit. Oba spolu už hráli v minulých týmech, takže to hlavní je splněno – týmová chemie je na místě v každé roli.

Nová sestava eSuby je tím pádem následovná:

 Česká republika Hoang “Welcom” Quan Nguyen
 Česká republika Alex “Sacrifice” Zach
 Česká republika Jan “Sajator” Zítek
 Česká republika Daniel “Dany” Novák
 Česká republika Václav “Vasked” Benda

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
117

Doporučená videa: