Peníze z LoLka nestačí? Bývalý mistr světa byl zatčen za dealování marihuany!

1. 10. 2021 09:55
Lau "Toyz" Wai Kin
i
Lau "Toyz" Wai Kin
Zdroj: Taipei Assassins
Je to sice už nějaké doba, kdy jsme naposledy slyšeli o Toyzovi, ale o to zajímavější je jeho návrat na přední stránky novin. Vzniklá situace ale pro něj tak veselá není, protože čelí problémům za obchodování s marihuanou. Prozatím se jedná pouze o pokutu ve výši téměř 180 000 dolarů, ale pokud se prokáže i jiný úmysl k držení drogy, tak mu hrozí až pět let ve vězení.

Toyz ve druhé sezóně League of Legends vyhrál se svým týmem Taipei Assassins pohár mistrů světa, ale nyní to vypadá, že se v životě rozhodl zažít trochu jiný typ adrenalinu – dealování marihuany. Sice mu prozatím uvalili pouze pokutu ve výši 180 000 dolarů, ale pokud by se povedlo tamějším složkám zjistit, že měl v plánu s touto psychotropní látkou obchodovat, tak mu může hrozit až pět let ve vězení.

Zatknutí a odvedení policií proběhlo v úterý 28. září a Toyz rovněž musel projít drogovými testy. Výsledky jsou prozatím neznámé, ale soud se rozhodl tohoto dvaceti devíti letého Taiwance ponechat ve vazbě pro další vyslýchání. Život je někdy nevyzpytatelný a uvidíme, co přesně ještě Toyze bude čekat, protože se dá jen těžko pochybovat, že kdyby k tomu nebyl dobrý důvod, tak by se už pravděpodobně dávno octil znovu na svobodě.

O autorovi:

Členem od: 5. 3. 2021
Celkový počet článků:
315

Doporučená videa: